10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

II Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu

23 - 25 maja 2008 odbędzie się II Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu
 

 

 

II Festiwal Filmów Kina Niezależnego CK OFF w Przemyślu ogłosił nabór niezależnych filmów do konkursu. Zaproszenie kierowane jest do niezależnych twórców i studentów kierunków filmowych.

 

Zgłoszenie filmu jest bezpłatne. Twórca może zaproponować do 3 filmów. Filmy z załączonym formularzem przyjmowane są na DVD, VCD lub SVCD. Wybór Komisji Kwalifikacyjnej będzie ogłoszony na stronie internetowej festiwalu. Warunkiem udziału w konkursie jest zgoda autora na publikację filmu na DVD dokumentującym festiwal. W jury festiwalu zasiada: Piotr Matwiejczyk, Adam Medelczyk i Henryk Łoziński.


Organizatorem festiwalu są Centrum Kulturalne w Przemyślu i Zwellinder Film Group.


Zgłoszenia przyjmowane są do 16 maja. Regulamin i karta zgłoszeniowa: www.ckoff.prv.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl