2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz, co jesz?”

W dniu 10.04.2008 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu odbył się I Międzyszkolny Konkurs „Czy wiesz, co jesz?” pod patronatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przemyślu. W konkursie wzięły udział szkoły podstawowe: SP 1, SP 5, SP 6, SP 8, SP 14, SP 16, SP 17  i Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia. Konkurs został zorganizowany w ramach realizacji w naszej szkole II Edycji Programu „Trzymaj formę”, dlatego  wzięła w nim udział pani Alicja Majka, przedstawiciel PSSE w Przemyślu.

W ten sposób chcieliśmy zachęcić uczniów klas V i VI przemyskich szkół podstawowych do kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. Celami konkursu było również popularyzowanie wśród dzieci tematyki prozdrowotnej i  kształtowanie postawy świadomego konsumenta. Tematyka konkursu obejmowała: piramidę żywienia, witaminy  (ich rola, występowanie, objawy niedoboru), dietę zbilansowaną, odczytywanie informacji z etykiet.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 24-04-2008 10:17
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-04-2008 10:17
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl