9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sprawozdanie

Sprawozdanie
z przebiegu turnieju  integracyjnego dla klas I gimnazjum
„Twoja recepta na długie i zdrowe życie”

 
Dnia 5.04.2008 r w Gimnazjum nr 4 odbył się już po raz dziewiąty Turniej Integracyjny dla uczniów, rodziców i wychowawców klas pierwszych.
Organizatorem tej imprezy była Rada Rodziców oraz wychowawcy klas I, a także nauczyciele biologii i wf.
Głównym celem turnieju jest propagowanie zdrowego stylu życia, integracja zespołów klasowych, a także ukazanie sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu.
Gości turnieju byli: Pan Tadeusz Maźnik inspektor Wydziału Spaw Społecznych i Obywatelskich, Pan Grzegorz Masłyk inspektor Wydziału Edukacji i Sportu oraz Pani Krystyna Flisak pielęgniarka środowiskowa.
Turniej profesjonalnie i z humorem prowadził Pan Stanisław Polański emerytowany długoletni nauczyciel naszej szkoły.
Podczas turnieju odbył się konkurs wiedzy o zdrowiu, do którego pytania przygotował nauczyciel biologii Pan Zbigniew Tomusiak. Klasy reprezentowały dwuosobowe zespoły uczniów, a wypowiedzi i prace uczniów oceniało jury składające się z pielęgniarki, przedstawiciela rodziców i uczniów. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyli uczniowie klasy I a.
Drugą imprezą towarzyszącą turniejowi były gry i zabawy, w których uczestniczyły dziewięcioosobowe drużyny składające się z uczniów, rodziców i wychowawców klas. W bieżącym roku zwycięzcą zawodów została również klasa I a.

Wysiłek uczniów został uhonorowany nagrodami, których fundatorem był Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta w Przemyślu, a także Rada Rodziców działająca w naszej placówce.

JPGNULL (92,18KB)

JPGNULL (58,82KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 24-04-2008 08:02
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-04-2008 08:02