3.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rajd zabytkowych Zaporożców

Przemyśl będzie jednym z etapów rajdu zabytkowych Zaporożców, który odbywa się w ramach obchodów "Dni Lwowa". Na jego trasie znajdą się także inne polskie miasta partnerskie Lwowa - obok Przemyśla będzie to Rzeszów Kraków i Wrocław. Do naszego miasta 10 Zaporożców ZAZ - 965 przybędzie 29 kwietnia br. wieczorem, a już następnego dnia będzie je można podziwiać od godz. 9.30 przed budynkiem Urzędu Miejskiego. W programie pobytu kierowców przewidziano spotkanie z Prezydentem Miasta Przemyśla Robertem Chomą, jak również krótką konferencję prasową dla zainteresowanych dziennikarzy.

24 uczestników rajdu, wśród których jest m.in. ludowy ukraiński artysta i laureat Narodowej Nagrody T. Szewczenki Bogdan Beniuk, zamierza odwiedzić także miejsca związane z postacią Dobrego Wojaka Szwejka.

JPGŹródło: wikipedia.org

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl