2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Doroczna Nagroda Miasta Przemyśla

Obradująca w dniu 9 kwietnia br. Komisja ds. Dorocznej Nagrody Miasta Przemyśla zapoznała się ze zgłoszonymi kandydaturami i dokonała wyboru. Nagrodę za rok 2007 za całokształt działalności artystycznej otrzymał Tomasz Ślusarczyk.

Laureat, jako muzyk instrumentalista (trębacz), współpracuje z Filharmonią Krakowską, Rzeszowską, Śląską Orkiestrą Kameralną i Operą Kameralną w Warszawie. Jest współtwórcą i organizatorem Międzynarodowego Festiwalu "Salezjańskie Lato Muzyczne".

Wręczenie Dorocznej Nagrody Miasta Przemyśla odbędzie się podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w dniu 3 maja br. na Zamku Kazimierzowskim.

Opublikował:  | Data publikacji: 15-04-2008 11:45
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:06
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl