22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Narada z dyrektorami jednostek oświatowych

10 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się narada z dyrektorami jednostek oświatowych. W spotkaniu obok przedstawicieli przemyskich placówek oświatowych uczestniczył Dariusz Iwaneczko Zastępca Prezydenta Miasta oraz Piotr Idzikowski Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu.

W programie spotkania znalazły się tematy związane z: finansami oświaty (wykonanie budżetu za 2007r., informacja o budżecie na 2008r., podwyżki wynagrodzeń dla nauczycieli), pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych, remontami jednostek oświatowych w 2008r., organizacją jednostek w roku szkolnym 2008/2009 (m.in. ruch kadrowy w oświacie) oraz działalnością w zakresie kultury fizycznej. Wśród innych spraw poruszono również kwestię naboru do szkół na 2008/2009 rok i konkursów na stanowiska dyrektorów.

JPGNarada Dyrektorów placówek oświatowych

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl