2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska Liga Kierowców - Zaproszenie

Przemyski Auto Sport Klub jest organizatorem pierwszej, w tym roku eliminacji Ligi Kierowców, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 kwietnia br.. Impreza ta odbywa się pod Patronatem Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla.
Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00 na parkingu dolnej stacji wyciągu narciarskiego przy ul Sanockiej. W zawodach udział może wziąć każdy kierowca, który dysponuje dopuszczonym do ruchu pojazdem samochodowym, ponadto wpłaci wpisowe w wysokości 10 zł. Obowiązuje również kask ochronny. Zawody polegają na jak najszybszym pokonaniu wyznaczonej przez organizatora trasy przejazdu.
Zgłoszenie można nadsyłać na adres : forta1@wp.pl lub przed zawodami od godziny 9.00. Przy wprowadzonym limicie 30 pojazdów, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do sportowej rywalizacji i kibicowania.

Autor: Mirosław Bar

JPGPrzemyska Liga Kierowców 2008

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl