22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wielkanocny dar dzieci z klasy III c SP Nr 4 w Przemyślu

W dniu 19 marca 2008r. uczniowie klasy III "c" ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Przemyślu pod kierunkiem nauczycielki Doroty Mykity zorganizowały w Klubie Osiedlowym "Salezjańskie" kiermasz prac plastycznych pod nazwą "Stroiki na stół wielkanocny" połączony z prezentacją programu słowno - muzycznego pt. "Wielkanocne zwyczaje".
Cel imprezy był bardzo szczytny. Dzieci pomogły swoim kolegom, którzy uczęszczają do świetlicy "Dominik" przy parafii św. Józefa. Dzięki ofiarności nabywców "dzieł" świetlica wzbogacił się o 360 złotych, a prezentowany program wprowadził zaproszonych gości w świąteczny nastrój.
Pani dyrektor SP nr 4 Dorota Kotuła dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia zwróciła uwagę, że to co się wydarzyło w tym dniu to wspaniała lekcja miłości, którą nie przekażą nawet najlepsze podręczniki.
Dzięki gościnności kierowniczki klubu "Salezjańskie" Alicji Chruścickiej mali twórcy przeżyli niezwykłą lekcję empatii.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl