17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Targi Przemyskie – Edukacja Praca Kariera - otwarte

W piątek 4 kwietnia br. o godz. 9.00 w przemyskiej Hali POSiR-u rozpoczęła się kolejna, II edycja Targów Przemyskich Edukacja Praca Kariera. Organizatorami przedsięwzięcia są lokalne instytucje rynku pracy. Wystawcami są zarówno firmy prywatne, jak i instytucje publiczne, służby mundurowe, szkoły średnie i wyższe oraz ośrodki doskonalenia i kształcenia zawodowego z terenu województwa podkarpackiego.
Otwarcia targów dokonał Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla. Głos zabrali również Pan Piotr Tomański Poseł na Sejm RP, oraz Pan Kazimierz Ziobro Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego. Prezydent w swoim wystąpieniu pogratulował Pani Iwonie Kurcz-Krawiec doskonałej organizacji drugiej już edycji tego przedsięwzięcia. Podkreślał, iż jest to wielkie wydarzenie dla całego regionu, a w szczególności dla młodzieży i ludzi aktywnie poszukujących pracy.
Dla wystawców Targi dają możliwość promocji swojej instytucji w regionie, przeprowadzenia akcji rekrutacyjnej i przedstawienia swojej oferty szerokiemu gronu zainteresowanych. Zwiedzający mają możliwość zapoznania się z wymogami dotyczącymi naboru do szkół średnich i wyższych, znalezienia dla siebie odpowiednich ofert pracy, stażu, czy praktyk, spotkania z doradcami zawodowymi i organizatorami szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.


Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGStosiko Izby Celnej w Przemyślu

JPGStoisko Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej

JPGZwiedzający mają możliwość zapoznania się z wymogami dotyczącymi naboru do szkół średnich i wyższych, znalezienia dla siebie odpowiednich ofert pracy, stażu, czy praktyk, spotkania z doradcami zawodowymi i organizatorami szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

JPGTargi Przemyskie – Edukacja Praca Kariera

JPGStoisko Urzędu Miejskiego w Przemyślu

JPGPowitanie uczestników Targów przez Panią Iwone Kurcz-Krawiec Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Przemyślu

Opublikował:  | Data publikacji: 04-04-2008 11:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 23-07-2008 09:19