9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyśl Ojcu Świętemu

W trzecią rocznicę śmierci  Jana Pawła II - 2 kwietnia br. - w całym kraju odbywać się będą uroczystości i inne wydarzenia mające podkreślić naszą pamięć o Ojcu Świętym. Będą się one odbywać także w Przemyślu:

- o godz. 18.00 w Bazylice Archikatedralnej zostanie odprawiona Msza św. w intencji Beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Józefa Michalika.

- o godz. 21.37 rozpocznie się modlitewny "Kwadrans Światła" na Placu Niepodległości przy pomniku Jana Pawła II. Z inicjatywy Duszpasterstwa Akademickiego powstała akcja sms-ów ewangelizacyjnych zapraszających na to spotkanie - "Modlitewnym kwadransem światła uczcimy 3 rocznicę Jego przejścia do Domu Ojca".

O Janie Pawle II nie zapomnieli również muzycy brazylijsko-polskiej formacji "Alex Rossi & Lester Kidson Band”, której koncert rozpocznie się 2 kwietnia o godz. 19.00 w Klubie "Niedźwiadek". Swój występ chcą oni zadedykować właśnie Ojcu Świętemu.

Władze Miasta Przemyśla złożyły w dniu dzisiejszym wieniec okolicznościowy pod pomnikiem Ojca Świętego Jana Pawła II upamiętniając w ten sposób rocznicę Jego śmierci.

 

JPGSkładanie kwiatów pod pomnikiem Ojca Świetego (139,34KB)

JPGSkładanie kwiatów pod pomnikiem Ojca Świetego (150,83KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 02-04-2008 08:15
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:06