Targi Przemyskie - Edukacja Praca Kariera

W dniu 4 kwietnia w Hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 9.00 zostanie otwarta II edycja Targów Przemyskich Edukacja Praca Kariera. Organizatorami przedsięwzięcia są lokalne instytucje rynku pracy. Targi są doskonałą okazją do spotkania osób poszukujących odpowiedniej dla siebie szkoły średniej, uczelni, pracy czy szkolenia oraz pracodawców, przedstawicieli szkół średnich i wyższych, instytucji rynku pracy i władz samorządowych.


Targi dla wystawców to:

Możliwość promocji swojej instytucji w regionie, przeprowadzenia akcji rekrutacyjnej i przedstawienia swojej oferty szerokiemu gronu zainteresowanych.

Nie czekaj! Zostań wystawcą! Zgłoś się już dziś!


Targi dla zwiedzających to:


Możliwość zapoznania się z wymogami dotyczącymi naboru do szkół średnich i wyższych, znalezienia dla siebie odpowiednich ofert pracy, stażu, czy praktyk, spotkaniu z doradcami zawodowymi i organizatorami szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Przyjdź na Targi! Pomożemy Ci budować ścieżkę Twojej kariery!

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk podczas II edycji Targów Przemyskich Edukacja Praca Kariera. Dodatkowe szczegóły na stronie: http://www.targi.przemysl.pl/

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGZapraszamy do udziału w Targach (57,12KB)

Opublikował(a):  Data publikacji: 28-03-2008 12:50 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 24-03-2009 10:06

Na skróty