7.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Goście z Angus College

7 marca br. gośćmi Dariusza Iwaneczko Zastępcy Prezydenta Miasta byli pracownicy szkockiej uczelni Angus College. Wizyta jest związana z ich tygodniowym pobytem zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w ramach programu Leonardo da Vinci. Działająca w Przemyślu i Rzeszowie wyższa szkoła ma nadzieję, że wynikiem tego pobytu będzie nawiązanie współpracy partnerskiej między uczelniami.

Podczas rozmowy z Prezydentem goście byli zainteresowani sprawami związanymi z edukacją w naszym mieście, a także potrzebami rynku pracy. Po spotkaniu w Magistracie udali się na zwiedzanie Przemyśla.

JPGSpotkanie z Dariuszem Iwaneczko Zastępcą Prezydenta Miasta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl