2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystawa malarstwa Lucji Radwan w Galerii Zamek

7 marca br. (godz. 18.00) w Galerii Zamek Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Lucji Radwan. Jej prace będzie można podziwiać w Przemyślu dzięki współracy PCKiN z Austriackim Konsulatem Generalnym w Krakowie. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy.

Lucja Radwan urodziła się 9 czerwca 1951 r. w Tuchowie. Jej matka pochodzi z Salzburga (Austria), a ojciec Polak jest malarzem, rzeźbiarzem, konserwatorem dzieł sztuki oraz kolekcjonerem. Artystyczne wykształcenie pobierała najpierw u ojca w Polsce, a nastepnie w Austrii u uznanych malarzy Krayema oraz Gyorgya Kornisa. Od 1985 r. jest członkiem Związku Artystów Plastyków Austrii Schloss Schonbrunn. Swoje prace wystawiała w Austrii, Ameryce, Szwajcarii, we Włoszech, Japonii, Australii, w Korei w Seulu, Polsce i na Węgrzech. Jest zamiłowaną akwarelistką, ale pracuje również w akrylu i oleju.

 

źródło: PCKiN

 

Opublikował:  | Data publikacji: 06-03-2008 13:20
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:06
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl