20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wręczenie Tytułów "Lider Małopolski"

4 marca br. w Sali Obrad Rady Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa odbyła się Konferencja "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce - LIDER MAŁOPOLSKI 2007", w trakcie której wręczone zostały tytuły laureatom Konkursu. Wśród dziesięciu wyróżnionych przedsięwzięć znalazła się także "Rewitalizacja Placu Niepodległości w Przemyślu". Wyróżnienie specjalne otrzymało Towarzystwo Strzeleckie Bractwo Kurkowe w Krakowie za 750 lat działalności.

   Konferencja była m.in. okazją do zaprezentowania uczestnikom nagrodzonych przedsięwzięć przez przedstawicieli laureatów. Przemyską inwestycję prezentował Prezydent Miasta Robert Choma wraz z Dyrektorem Zarządu Dróg Jackiem Cieleckim. Organizowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów po raz siódmy Konkurs ma na celu wyróżnianie inicjatyw o wymiarze społecznym ważnym dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, a także inwestycje infrastrukturalne, ekspansywne firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy.

JPGLaureaci Konkursu

JPGPrezentacja "Rewitalizacji Placu Niepodległości"

JPGPrzemyska delegacja

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl