16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Samorządowcy z Polski i Ukrainy podpiszą apel

W poniedziałek 25 lutego br. (godz. 12.00 polskiego czasu) po ukraińskiej stronie granicy na przejściu w Medyka - Szeginie polscy i ukraińscy samorządowcy podpiszą apel skierowany do władz obu krajów. Apel dotyczy poprawy warunków przekraczania granicy polsko-ukraińskiej oraz usprawnienia procedury wizowej obywateli Ukrainy.

W imieniu strony polskiej dokument podpiszą przedstawiciele: Przemyśla, Powiatu Przemyskiego, Jarosławia, Lubaczowa, Radymna, Ustrzyk Dolnych, Gminy Medyka. Stronę ukraińską będą reprezentować samorządowcy z: Truskawca, Mościsk, Lwowa, Starego Sambora, Rejonu Starosamborskiego i Drohobycza. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali także konsulowie: Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie, oraz Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej i Dyrektor Izby Celnej w Przemyślu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl