2.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Walentynki w SP 1

Jak co roku, tradycyjnie od poniedziałku do czwartku 14lutego, w naszej szkole działa poczta walentynkowa. Uczennice z Samorządu Szkolnego odpowiedzialne były za przygotowywanie zabawy w tym niezwykłym dniu. Pierwszą kartę walentynkową od samorządu otrzymała pani dyrektor Renata Czajkowska.

 W klasach rozdawane były listy i życzenia walentynkowe. Serdeczna atmosfera towarzyszyła zarówno uczniom, jak i nauczycielom, którzy obdarowani zostali miłymi życzeniami. Rekordziści z dumą pokazywali imponującą liczbę kart i życzeń walentynkowych, a dziewczyny w romantycznych nastrojach… wąchały kwiaty od swoich kolegów. Okolicznościowe gazetki, gadżety i serduszka były nieodzownym elementem dekoracji w całej naszej szkole.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl