Nowi radni złożyli ślubowanie
Podczas V sesji Rady Miejskiej trzy nowe osoby złożyły ślubowanie radnego IX kadencji samorządu. Są to: Paweł Grabas kandydujący z listy KWW Wojciecha Bakuna Wspólnie dla Przemyśla, Grażyna Stojak kandydująca z listy KWW Koalicja Obywatelska i Monika Jaworska kandydująca z listy KWW Wojciecha Bakuna Wspólnie dla Przemyśla.



zdjęcia: Witold Wołczyk