Stowarzyszenie Róża Wiatrów w "Dzień Dobry TVN"

Stowarzyszenie Róża Wiatrów Przemyśl zostało zauważone przez ogólnopolską stację telewizyjną TVN i zaproszone do programu "Dzień dobry" TVN transmitowanego z Arłamowa. Kpt. Agnieszka Kowaliw i jednocześnie prezes Stowarzyszenie Róża Wiatrów Przemyśl opowiedziała o żeglarstwie najmłodszych na Jeziorze Solińskim i Morzu Bałtyckim pod skrzydłami Stowarzyszenie Róża Wiatrów Przemyśl, a dzieciaki dlaczego żeglują i co ich w tym kręci.

Była to też okazja do pokazania, że choć Przemyśl leży po przeciwnej stronie Polski od Morza Bałtyckiego, to żeglowanie morskie jest bliskie sercom mieszkańców, a Stowarzyszenie Róża Wiatrów Przemyśl popularyzuje ten piękny sport wśród przemyślan, głownie dzieci i młodzieży, pokazując im piękno żeglarstwa pełnomorskiego. Sam udział w programie jest wielkim wyróżnieniem dla Stowarzyszenia Róża Wiatrów Przemyśl i promocją Miasta Przemyśla w ogólnopolskiej telewizji. 

w0kBT64k.jpeg

 

Kategorie strony: Organizacje pozarządowe
Opublikował(a): Kamil Krukiewicz Data publikacji: 12-06-2024 08:59 Modyfikował(a): Maciej Wolański Data modyfikacji: 12-06-2024 09:05

Na skróty