16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Promocja albumu 25 x Słonne

29 lutego br. (piątek)  o godz. 18.30 Muzeum Historii Miasta Przemyśla zaprasza na wieczór poświęcony promocji albumu 25 x Słonne dokumentującego okres 25 lat Międzynarodowych Spotkań artystów plastyków, fotografików, historyków i krytyków sztuki oraz muzyków we wsi Słonne k/ Dubiecka.

W okresie od 1981 do 2006 roku uczestnikami spotkań było około 300 artystów z wielu stron świata. Efektem spotkań jest piękne i obszerne wydawnictwo albumowe dokumentujące to wydarzenie. W trakcie piątkowego spotkania odbędzie się także pokaz multimedialny prezentujący artystów i ich prace. Autorką zdjęć jest znana fotograficzka Grażyna Niezgoda.

Organizatorami spotkania są: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej i Galeria Sztuki Współczesnej w Przemyślu.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl