9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Szkolenie terenowe z przewodnikiem turystycznym

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział im. Mieczysława Orłowicza w Przemyślu wraz z Urzędem Miejskim serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej części szkolenia związanego z wdrażaniem strategii rozwoju turystyki dla miasta Przemyśla.

Szkolenie odbędzie się w dniach 12 –13 marca 2008r. i jest skierowane do kadry pracowniczej, która ma kontakt z odwiedzającymi nasze miasto i region, turystami. Adresatami tego szkolenia m.in. powinny być takie osoby jak pracownicy recepcji hotelowych, restauracji, stacji benzynowych, służby publiczne, właściciele gospodarstw agroturystycznych, zarządcy parkingów.

Szkolenie ma charakter wycieczki krajoznawczej z przewodnikiem turystycznym a jego celem jest bliższe poznanie głównych atrakcji miasta Przemyśla i okolic z uwzględnieniem fortów Twierdzy Przemyśl. Udział w szkoleniu  jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń pod nr tel. (016) 678 53 74

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl