Dzień Dziecka w Przemyślu

Pełen atrakcji Miejski Dzień Dziecka na Dolnej Stacji kolei linowej odbywający się 3 czerwca, ale też odwiedziny u podopiecznych Domu dla dzieci i młodzieży - "MACIEK" i tych najmłodszych przemyślan, którzy trafili na oddziały dziecięce w przemyskim szpitalu - w ten sposób przemyski samorząd pamiętał o dzieciach podczas ich święta.

Dmuchańce, malowanie twarzy, atrakcje przygotowane przez animatorów, pokazy służb mundurowych, a nawet pokazy drifterów - to atrakcje które czekały na najmłodszych uczestników Miejskiego Dnia Dziecka, po raz kolejny organizowanego przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz Miastem Przemyśl wspierane w tym roku przez  Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM). A do tego zajmujące jak zawsze towarzystwo alpak i ulubione przez dzieci wata cukrowa i pop corn.

DSC01669.jpeg

 

Jak co roku też, Prezydent Wojciech Bakun, tym razem ze swoimi dwoma Zastępcami - Bartłomiejem Barszczakiem i Bogusławem Świeżym - odwiedzili dziecięce oddziały w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu oraz Dom dla dzieci i młodzieży - "MACIEK", gdzie zostawili podopiecznym słodkie podarunki z okazji ich święta. 

 

Wspólne zdjęcie z personelem oddziałów dziecięcych

 

dom_dziecka_dzień_dziecka_1.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

zdjęcia: Kamil Krukiewicz

film: Grzegorz Karnas

Kategorie strony: Aktualności
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 04-06-2024 13:58 Modyfikował(a): Maciej Wolański Data modyfikacji: 05-06-2024 15:37

Na skróty