16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VI Otwarte Zawody Narciarskie Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

W dniu 17 lutego br. od godziny 10.30 na przemyskim Stoku Narciarskim odbywają się VI Otwarte Zawody Narciarskie Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W związku zawodami na trasie NR 1 została wydzielona trasa do zjazdów w ramach zawodów. Ich celem jest popularyzacja bezpiecznego narciarstwa rekreacyjnego i propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Ponadto zachęcanie do podejmowania wyzwań w sportowej rywalizacji i odkrywanie młodych talentów.
Uczestnikami zawodów są narciarze uprawiający ten sport amatorsko, nie posiadający licencji zawodniczej Polskiego Związku Narciarskiego. Organizatorzy zawodów przewidzieli możliwość startu w 14 kategoriach wiekowych od rocznika 2001 i młodsi do grupy rocznikowej 1987 i starsi. Około godziny 14.30 planowane jest uroczyste wręczenie pucharów i nagród uczestnikom sportowych zmagań w przemyskim amfiteatrze na Zniesieniu.
W imieniu organizatorów Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego serdecznie zapraszamy do kibicowania i przyglądania się sportowej rywalizacji.

Zobacz obraz z webkamery POSiR

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGWidok z kamery na stok w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl