20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VI Otwarte Zawody Narciarskie Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

W dniu 17 lutego br. od godziny 10.30 na przemyskim Stoku Narciarskim odbywają się VI Otwarte Zawody Narciarskie Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W związku zawodami na trasie NR 1 została wydzielona trasa do zjazdów w ramach zawodów. Ich celem jest popularyzacja bezpiecznego narciarstwa rekreacyjnego i propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Ponadto zachęcanie do podejmowania wyzwań w sportowej rywalizacji i odkrywanie młodych talentów.
Uczestnikami zawodów są narciarze uprawiający ten sport amatorsko, nie posiadający licencji zawodniczej Polskiego Związku Narciarskiego. Organizatorzy zawodów przewidzieli możliwość startu w 14 kategoriach wiekowych od rocznika 2001 i młodsi do grupy rocznikowej 1987 i starsi. Około godziny 14.30 planowane jest uroczyste wręczenie pucharów i nagród uczestnikom sportowych zmagań w przemyskim amfiteatrze na Zniesieniu.
W imieniu organizatorów Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego serdecznie zapraszamy do kibicowania i przyglądania się sportowej rywalizacji.

Zobacz obraz z webkamery POSiR

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGWidok z kamery na stok w Przemyślu (82,78KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 17-02-2008 10:40
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:13