Spektakl „Igraszki z diabłem” w wykonaniu aktorów Małej Sceny Wielkich Serc

17 maja br. o godzinie 18.00 scena Zamku Kazimierzowskiego będzie gościć aktorów Małej Sceny Wielkich Serc, którzy zaprezentują widzom  spektakl „Igraszki z diabłem” Jan Drdy. Wstęp - cegiełka w cenie 10 zł na rzecz Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego BETANIA im. Św. Łazarza. Cegiełki w sprzedaży w Archikatedralnym Domu Katolickim „Roma” ul. Grodzka 11 w Przemyślu od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00, sobota 9.00 – 14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem na Zamku Kazimierzowskim.

Spektakl przygotowała Amatorska Grupa Teatralna „Mała Scena Wielkich Serc” działająca przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie zaprasza na spektakl „Igraszki z diabłem” na rzecz krośnieńskiego hospicjum.

Czy można diabla przestawić w sposób śmieszny, komediowy, jakby tuszując jego prawdziwą naturę? Otóż dramaturg Jan Drda udowadnia, że jak najbardziej tak. W jego „Igraszkach…” diabeł zakłada komediową maskę, aby móc zbliżyć się do dwóch kobiet i skraść ich dusze. Czy jednak to on będzie miał ostatnie słowo w tej rozgrywce? Czy szlachetna dusza i nieustraszone serce będzie godną odpowiedzią na cały potencjał piekła? Na te pytania odpowiedź można znaleźć przychodząc na spektakl wspierając jednocześnie tę szlachetną inicjatywę.

Plakat zapowiadający spektakl

Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 13-05-2024 08:25 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 13-05-2024 08:25

Na skróty