Strategia Rozwoju Miasta Przemyśla na lata 2025-2035 - ANKIETA

Szanowni Mieszkańcy Miasta Przemyśla,

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta Przemyśla na lata 2025-2035 zwracamy się z prośbą do Państwa, jako mieszkańców miasta, o podzielenie się swoimi uwagami, spostrzeżeniami oraz pomysłami na zmiany, jakie mogą w najbliższych latach wpłynąć na jakość życia w mieście. Dokument ten będzie określał cele i kierunki rozwoju w perspektywie do 2035 roku, w odniesieniu do dynamicznie zmieniających się uwarunkowań. Strategia stanowić będzie podstawę do kreowania oraz wzmacniania rozwoju społecznego, gospodarczego i przestrzennego miasta Przemyśla, a także będzie ważnym instrumentem dla pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację działań prorozwojowych.

Państwa opinie oraz sugestie będą stanowić kluczowy element procesu planowania rozwoju.

W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnego dokumentu dla naszego miasta. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w poniższy link

https://ankieta.deltapartner.org.pl/strategia_rozwoju_m_przemysla

odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”. Można też pobrać ankietę, wypełnić ją oraz przesłać na adres email:

Ankietę w wersji papierowej można pobrać i złożyć:

  • Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu, ul. Rynek 1, w godzinach pracy Urzędu
  • Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu w Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Leszczyńskiego 3 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:30 lub ankiety można składać w skrzynce podawczej znajdującej się przy wejściu dla osób niepełnosprawnych - dojście od strony parkingu w godzinach 7:00 - 19:00.
  • Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Piotra Skargi 7/1, II piętro pokój nr 314 w godzinach 8:00 - 16:00.

 

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.

Do pobrania:

 

 

Kategorie strony: Inwestycje
Opublikował(a): Kamil Krukiewicz Data publikacji: 11-04-2024 10:21 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 24-04-2024 10:19

Na skróty