Największe Czekoladowe show odwiedzi Przemyśl!

Zapraszamy do zaczarowanego świata czekolady, słodkości i bajek podczas Festiwalu Czekolady i Słodkości 26-28 kwietnia 2024 Rynek Starego Miasta. W wiosennej aurze będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze! Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach.

baner promujący Festiwal czekolady

Odwiedź

  • czekoladową chatkę Gangu i Fabryki Czekolady ,
  • poznaj Umpa - Lumpy, czyli najwyższe postaci na ziemi,
  • sprawdź jak wygląda dolina pełna słodyczy świata, w której płynie rzeka czekolady i lodów, przypominając ogromny wodospad,
  • wesołe miasteczko, dmuchane atrakcje, strefa balonowa i stragany wypełnione truskawkowymi pankami, landrynkami, lodami i gumą do żucia.

Gwarantujemy moc zabawy, słodkie chwile oraz dobrą kuchnię z Festiwalem Kuchni Świata, dla osób, które nie jedzą słodyczy, a planują obiad na naszym wydarzeniu.

baner promujący Festiwal Kuchni Świata

Organizatorzy Festiwali szukają ciekawych połączeń dla Czekolady, która w parze z serem, rybą i mięsem potrafi smakować interesująco. Szukamy kuchni dla Ciebie, abyś na Festiwalu mógł odkryć coś pysznego. Największe zainteresowanie to kuchnia azjatycka – jej wyraziste smaki, regionalne przyprawy oraz baza, taka jak ryż, ryby, owoce morza, to Tofu na nasze serce. W festiwalowym menu znajdziecie również kuchnię: grecką, meksykańską, amerykańską, ukraińską, meksykańską, włoską, hiszpańską, śródziemnomorską, indyjską, gruzińską i węgierską.

Ale przede wszystkim w wiosennej aurze będziemy degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze!

Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach.
Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty czekoladowe i cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów. Ogromna frekwencja, otwarte serce i słońce, to przepis na udany weekend.
Czekamy na Was!

Kategorie strony: Organizacje pozarządowe
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 05-04-2024 13:20 Modyfikował(a): Maciej Wolański Data modyfikacji: 09-04-2024 11:49

Na skróty