6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Katalog stron internetowych na www.przemysl.pl

Uruchomiliśmy dla Państwa katalog stron internetowych, który z założenia będzie zbiorem odnośników do stron www związanych z naszym miastem, a więc nie tylko oficjalnych stron instytucji lecz również stron prywatnych, stowarzyszeń, galerii internetowych, itp. z Przemyśla i okolic.

Strony zawarte w katalogu:
- nie są umieszczone na tym samym serwerze, na którym znajduje się Oficjalna Strona Miasta.

- przed opublikowaniem trafiają do akceptacji przez administratorów katalogu.

- są podzielone na kategorie tematyczne. Istnieje możliwość tworzenia własnych kategorii lub zasugerownia administratorom stworzenia nowej kategorii lub przypisania istniejącej strony do kategorii najbardziej zbliżonej tematycznie do treści danej strony.

Za treść stron odpowiedzialni są ich twórcy a nie administratorzy katalogu. Zastrzegamy, że nie każda zgłoszona strona zostanie opublikowana w katalogu. Opublikowane zostaną jedynie strony zgodne z charakterem i założeniami katalogu miejskiego oraz te, których treśći i zawartość nie będą sprzeczne z prawem, przyzwoitością lub obyczajowością.

Zapraszamy do współtworzenia katalogu stron, który znajdzie się w dziale Nasze Miasto oraz pod bezpośrednim adresem: http://www.przemysl.pl/katalog.

Prosimy o zgłaszanie linków niedziałających lub korektę niepoprawnych wpisów.

Przy dodawaniu wpisów prosimy o pełne informacje:adres www, kategoria, tytuł krótki opis strony. Możliwe jest też dodawanie komentarzy, które chcecie Państwo  przekazać wyłącznie redaktorom katalogu (treść komentarza nie będzie widoczna w katalogu).

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl