Podziękowania za długoletnią pracę

Stanisław Godzień i Marek Kalinowski to dwaj pracownicy Urzędu Miejskiego, którzy właśnie zakończyli swoją pracę i odeszli na zasłużoną emeryturę. Każdy z nich ma już przepracowane 45 lat, a podziękowania za długie lata wspólnej pracy złożyli im dzisiaj (29 stycznia br.) nie tylko Prezydent Miasta Wojciech Bakun i Sekretarz Miasta Dariusz Łapa, ale także koleżanki i koledzy, których nie raz bezpiecznie dowozili służbowymi samochodami, jak że Panowie obaj byli kierowcami magistrackich samochodów służbowych.

Każdy z nich przejechał zarówno z prezydentami Przemyśla, jak i pracownikami Urzędu tysiące kilometrów - pierwszy z nich przepracował w przemyskim Urzędzie 27 lat, więc bez przesady można powiedzieć, że Pan Stanisław jest legendą w tym miejscu. 15 lat w Urzędzie przepracował Pan Marek Kalinowski. Obydwóm dziękujemy za lata wspólnej pracy i życzymy im rozwijania swoich pasji w trakcie zasłużonego odpoczynku, zdrowia i radości w gronie rodziny.

Wspólne zdjęcie z Prezydentem i Sekretarzem Miasta

 

Stasiu i Marek 6.jpeg

zdjęcia: Witold Wołczyk

Kategorie strony: Aktualności
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 29-01-2024 14:17 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 29-01-2024 14:17

Na skróty