Uwaga kierowcy, zmiana organizacji ruchu na Wybrzeżu Wilsona

W związku z planowaną wymianą separatora pod Mostem Ryszarda Siwca, od 5 do 15 grudnia zaplanowana została na tej ulicy zmiana organizacji ruchu, polegająca na wyłączeniu jej części z ruchu. Prace rozpoczną się wkrótce po tym jak pozwolą na to warunki pogodowe, dlatego prosimy kierowców o zwracanie uwagi na oznakowanie i korzystanie z zaplanowanych objazdów. Roboty potrwają kilak dni.

Wyłączenie z ruchu Wybrzeża Prezydenta W. Wilsona nastąpi na odcinku od skrzyżowania z ul. gen. L. Okulickiego do zjazdu na teren sklepu E. Leclerc. 

Proponowany objazd na czas prowadzonych robót: ul. Wyb. Prezydenta W. Wilsona - gen. Okulickiego B. Getta - Kopernika - Czarnieckiego -
Kamienny Most-Sportowa - Kałuży, do ul. Wyb. Prezydenta W. Wilsona.

Zmiana Organnizacji Ruchu_Wilsona_1.jpeg

Ulica gen. Okulickiego droga gminna nr 120828R klasy L" (lokalna). Stanowi dojazd do ul. Boh. Getta i Kopernika, oraz mostu R. Siwca. Ulica dwukierunkowa o dwóch pasach ruchu z obustronnymi chodnikami. 

Ulica Kopernika droga powiatowa nr 2154R klasy L" (lokalna).Na odcinku od skrzyżowania z ul. Boh. Getta do wylotu ul. Sportowej ulica o ruchu dwukierunkowym, na dalszym - do ul. Czarnieckiego ruch jednokierunkowy. Na całej długości obustronne chodniki. 

Ulica Czarnieckiego droga powiatowa nr 2184R klasy Z" (zbiorcza). Na odcinku od ulicy Kopernika do ul. Kamienny Most ulica o ruchu jednokierunkowym z obustronnymi chodnikami.

Ulica Kamienny Most droga powiatowa nr 2153R, klasy „L" (lokalna). Ulica jednokierunkowa z obustronnymi chodnikami. Natężenie ruchu pojazdów-średnie, okresowo duże. 

Ulica Sportowa droga powiatowa nr 2156R klasy Z" (zbiorcza). Od skrzyżowania z ulicą Kamienny Most do ul. Kałuży - droga o ruchu dwukierunkowym, na dalszym (do ul. Kopernika) - jednokierunkowa. Na całej długości wydzielone ciągi piesze. 

Ulica Kałuży droga gminna nr 120709R klasy D" dojazdowa. Droga o ruchu dwukierunkowym z obustronnymi chodnikami. 

 

Kategorie strony: Gospodarka
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 04-12-2023 15:08 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 04-12-2023 15:08

Na skróty