Jesteś gotowy na ferie z WOT w Przemyskiej Brygadzie? Zpisy już trwają!

Szkolenie WOJSKOWE = aktywne ferie? Tylko z 20 Przemyską Brygadą Obrony Terytorialnej! Weź udział w zimowym szkoleniu #FeriezWOT. Nauczysz się m.in. obsługi broni i praktycznego strzelania, udzielania pierwszej pomocy z elementami ratownictwa pola walki, sztuki survivalu i samoobrony.

Ferie z WOT2024.jpeg

Biegiem! Zadzwoń do rekrutera z 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej, na infolinię lub do Wojskowego Centrum Rekrutacji w Jarosławiu , zabukuj sobie termin!

Projekt „Ferie z WOT” powstał w 2019 roku i został przygotowany z myślą przede wszystkim o pełnoletnich uczniach szkół średnich, studentach oraz nauczycielach. Jest to propozycja także dla rodziców, których dzieci w tym czasie będą spędzać czas na obozach zimowych. Od początku utworzenia tego projektu z możliwości odbycia szkolenia podstawowego na przełomie stycznia i lutego skorzystało wielu ochotników. Podczas ostatnich „Ferii z WOT” w szkoleniu w całej Polsce wzięło udział niemal 1300 osób.

Już dziś skontaktuj się ze swoim rekruterem WOT z Przemyśla!
www.rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl
Zawsze gotowi! Zawsze blisko!

Zdjęcia: DWOT

Opublikował(a): Maciej Szeremeta Data publikacji: 29-11-2023 10:17 Modyfikował(a): Maciej Szeremeta Data modyfikacji: 29-11-2023 10:19

Na skróty