Trzy przemyskie szkoły z Certyfikatami Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych

23 listopada br. odbyła się uroczysta gala w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, podczas której wręczono Certyfikaty Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych oraz Podkarpackie Certyfikaty Edukacyjne. To wyróżnienia przyznane po raz drugi przez Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie. Odebrali je m.in. przemyscy nauczyciele, dyrektorzy trzech przemyskich szkół oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu UM w Przemyślu Renata Kochanowicz - Chalicka w imieniu Prezydenta Miasta.

Certyfikat Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych  przyznawany jest szkołom oraz nauczycielom – innowatorom, którzy wprowadzają nowoczesne metody nauczania, innowacje w edukacji, rozwijają umiejętności cyfrowych oraz podnoszą jakość nauczania. W rzeszowskiej Filharmonii zebrało się około 200 pedagogów, dyrektorów szkół i przedstawicieli samorządów, którzy odebrali przyznawane właśnie za to statuetki i dyplomy. W tym gronie znaleźli się dyrektorzy trzech przemyskich placówek oświatowych: Szkoły Podstawowej nr 4 , Szkoły Podstawowej nr 14 i I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. 

Wyróżnieni dyrektorzy i Naczelnik Wydziału z certyfikatami na scenie

Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu UM w Przemyślu odebrała natomiast Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny dla Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna przyznany za "troskę o wysoki poziom doskonalenia zawodowego Grona Pedagogicznego i wyznaczanie kierunków rozwoju placówki zgodnych z priorytetami Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Dyrektora PZPW w Rzeszowie, w tym szczególnie za realizację cyklu szkoleń rad pedagogicznych zorganizowanych przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli przy PZPW w Rzeszowie". 

<img class=" title="Wyróżnieni dyrektorzy i Naczelnik Wydziału z certyfikatami na scenie">

zdjęcia: PZPW Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie 

Kategorie strony: Edukacja i sport
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 27-11-2023 10:06 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 27-11-2023 10:06

Na skróty