INFORMACJA W ZWIĄZKU Z POŻAREM PRZY UL DŁUGOSZA

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami dotyczącymi sytuacji pogorzelców z kamienicy przy ulicy Długosza, pragniemy poinformować, że Gmina Miejska Przemyśl nie pozostawia bez opieki rodzin dotkniętych tragicznym zdarzeniem.

Rodzinom, które poniósł straty w wyniku pożaru, zostały zaproponowane tymczasowe lokale zastępcze, aby umożliwić im jak najszybsze powrót do normalnego życia. Gmina jest świadoma trudności, jakie niesie za sobą taka sytuacja, dlatego podejmujemy wszelkie możliwe kroki, aby zminimalizować skutki tego tragicznego wydarzenia.

Dla tych, których lokale ucierpiały najbardziej, Gmina Przemyśl planuje przeprowadzenie remontów i udostępnienie mieszkań na dłuższy okres. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie dachu nad głową, ale również stworzenie warunków do odbudowy normalnego życia dla mieszkańców dotkniętych tragedią.

Kategorie strony: Aktualności
Opublikował(a): Kamil Krukiewicz Data publikacji: 17-11-2023 13:36 Modyfikował(a): Rafał Porada Data modyfikacji: 17-11-2023 13:53

Na skróty