Mariusz Piwko nowym Radnym Rady Miejskiej w Przemyślu
Na dzisiejszej (27 października br.) Sesji Rady Miejskiej w Przemyślu ślubowanie złożył nowy Radny Rady Miejskiej w Przemyślu - Mariusz Piwko. Zastąpił on na stanowisku Andrzeja Zapałowskiego, który został Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Po odczytaniu roty ślubowania przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Roberta Bala, Mariusz Piwko przyjął gratulacje od koleżanek i kolegów Radnych. My również w imieniu samorządu Miasta Przemyśla składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta.
Dzisiaj również po raz ostatni w roli Radnego Rady Miejskiej w Przemyślu wystąpił Andrzej Zapałowski, który podziękował za dotychczasową współpracę oraz zadeklarował, że jako Poseł na Sejm RP będzie aktywnie pracował i wspierał mieszkańców i miasto Przemyśl. Podziękowanie na ręce Andrzeja Zapałowskiego za służbę dla miasta złożyli Zastępca Prezydenta Miasta Bogusław Świeży oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal.
Zdjęcia: Grzegorz Karnas, Wydział Promocji i Kultury