Mariusz Piwko nowym Radnym Rady Miejskiej w Przemyślu

Na dzisiejszej (27 października br.) Sesji Rady Miejskiej w Przemyślu ślubowanie złożył nowy Radny Rady Miejskiej w Przemyślu - Mariusz Piwko. Zastąpił on na stanowisku Andrzeja Zapałowskiego, który został Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. 

 

Mariusz Piwko - nowym Radnym RM.jpeg

Po odczytaniu roty ślubowania przez Przewodniczącego Rady Miejskiej Roberta Bala, Mariusz Piwko przyjął gratulacje od koleżanek i kolegów Radnych. My również w imieniu samorządu Miasta Przemyśla składamy serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta. 

 

Dzisiaj również po raz ostatni w roli Radnego Rady Miejskiej w Przemyślu wystąpił Andrzej Zapałowski, który podziękował za dotychczasową współpracę oraz zadeklarował, że jako Poseł na Sejm RP będzie aktywnie pracował i wspierał mieszkańców i miasto Przemyśl. Podziękowanie na ręce Andrzeja Zapałowskiego za służbę dla miasta złożyli Zastępca Prezydenta Miasta Bogusław Świeży oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Robert Bal.

 

Zdjęcia: Grzegorz Karnas, Wydział Promocji i Kultury

 

Kategorie strony: Aktualności, Rada Miejska
Opublikował(a): Maciej Wolański Data publikacji: 27-10-2023 11:52 Modyfikował(a): Maciej Wolański Data modyfikacji: 27-10-2023 11:55

Na skróty