Cykl spotkań pn. "Od wykluczenia do integracji i współpracy"

Stowarzyszenie Porozumienie rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami z Przemyśla i powiatu przemyskiego "POMOST" realizuje inicjatywę "Od wykluczenia do integracji i współpracy", która poprzez cykl spotkań i warsztatów ma zintegrować grupę rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami oraz uświadomić w zakresie struktury działania instytucji publicznych oraz dostępnych form pomocy.

Poruszone zostaną tematy, które są istotne dla tej grupy społecznej, a wyjaśnią je zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin i instytucji - psycholog, pracownicy Urzędu Miejskiego w Przemyślu i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, policjanci. Wszystko po to by członkowie grupy mogli się rozwijać, nauczyli się rozwiązywać  nurtujące ich problemy i określili swoje potrzeby.

Spotkania będą odbywać się w środy od godz. 10.00 w Centrum Aktywizacji Społecznej w Przemyślu. Pierwsze spotkanie odbyło się w dniu 18 października 2023 r.

Opublikował(a): Robert Gawlik Data publikacji: 27-10-2023 08:32 Modyfikował(a): Robert Gawlik Data modyfikacji: 27-10-2023 09:41

Na skróty