22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jubileuszowe 10 Spotkanie Opłatkowe Klubu Metalowych Serc

W dniu 12 stycznia br. w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Przemyślu odbył się 10 Jubileuszowy opłatek, którego organizatorem było Stowarzyszenie Metalowych Serc w Przemyślu. Przybyłych powitała Pani Danuta Markiewicz-Mleczko Prezes Stowarzyszenia, po krótkim wstępie, modlitwie i kolędzie oficjalne życzenia złożył Robert Choma Prezydent Miasta oraz Piotr Tomański Poseł na Sejm RP.
Celem działalności organizacji jest: pomoc społeczna, działalność charytatywna, ochrona zdrowia oraz rehabilitacja. Poprzez wsparcie osób po operacjach serca, przeszczepach, wymianach zastawek, rozruszników, chorobach serca i innych zabiegach serca i naczyń organizacja pomaga w powrocie do normalnego codziennego życia.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGJubileuszowe 10 Spotkanie Opłatkowe Klubu Metalowych Serc

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl