2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Plebiscyt "Przemyślanin Roku 2007"

Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu po raz drugi organizuje Plebiscyt pod hasłem "Przemyślanin Roku 2007", którego celem jest promocja osiągnięć i dokonań osób zasłużonych dla rozwoju naszego miasta, przybliżenie mieszkańcom postaci  i wybitnych osobowości, godnych do naśladowania. Plebiscyt jest także okazją do uhonorowania osób zaangażowanych w rozwój miasta.

Organizatorzy zapraszają m.in. sektor pozarządowy do zgłoszenia swoich kandydatów.

Zgłoszenia proszę dokonać na dołączonej Karcie i przesłać na adres e-mail: w nieprzekraczalnym terminie do 17 stycznia br. (czwartek).

Więcej informacji:
Bogusława Pieczyńska, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu, ul. Rynek 5, 37-700 Przemyśl; tel. 016 678-31-45; www.tppir.przemysl.pl.


 

DOTRegulamin Plebiscytu

DOTKarta zgłoszenia

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl