10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z Prezesem Przemyskiego Klubu Sportowego ”NIEDŹWIADEK”

W dniu 11 stycznia gościem Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla był Pan Józef Jeweczko Prezes Młodzieżowego Klubu Sportowego „Niedźwiadek”. Podczas spotkania mówił o działalności Klubu oraz o planach na przyszłość. Ponadto, podziękował za dotychczasową pomoc i wsparcie.
W bieżącym roku zaplanowano kilka imprez sportowych, pierwszą z nich będzie międzynarodowy turniej piłki nożnej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla, o którego szczegółach poinformujemy niebawem. Prezes podarował Prezydentowi klubową koszulkę z numerem 10, wyraził nadzieję iż będzie ona szczególnym wyróżnikiem podczas sportowych imprez „Niedźwiadka”.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGSpotkanie z Prezesem Przemyskiego Klubu Sportowego ”NIEDŹWIADEK”

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl