Nowe materace medyczne dla przemyskiego szpitala

Wizyty przedstawicieli samorządu Miasta Przemyśla w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu są bardzo częste co jest związane z dobrą współpracą. To nie tylko odwiedziny np. małych pacjentów z okazji Dnia Dziecka, czy spotkania związane z uruchomieniem oddziałów szpitala po remoncie lub uruchomieniu nowych usług medycznych. Regularnie wspieramy przemyski szpital pomocą w postaci sprzętu, który ułatwia życie pacjentom. Ostatnio dzięki współpracy ze sponsorami udało się pozyskać dla Oddziału Gastroentorologicznego 35 materacy medycznych, które 11 października oficjalnie przekazali Prezydent Wojciech Bakun oraz Kierownik Biura Prezydenta Bartłomiej Barszczak. 

Prezydentowi w trakcie wizyty towarzyszyła Zastępca Dyrektora Szpitala Sylwia Zub - Sobczuk, a także zespół Oddziału. To z pewnością nie ostatnia tego rodzaju pomoc rzeczowa dla naszego Szpitala, która z pewnością pomoże pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia. 

Prezydent Wojciech Bakun wraz z personelem Oddziału Gastroentorologicznego i przekazane materace

 

Zdjęcia: Witold Wołczyk

Kategorie strony: Gospodarka
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 12-10-2023 13:27 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 12-10-2023 13:28

Na skróty