10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Family Cup2008 na przemyskim stoku

Zaproszenie do udziału w eliminacjach regionalnych XIII Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie  alpejskim i snowboardzie „Family Cup’2008”
 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w eliminacjach regionalnych Amatorskich Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim i snowboardzie „Family Cup”, które dla mieszkańców woj. podkarpackiego, po raz drugi, odbędą się na stoku narciarskim w Przemyślu, w dniu 2 lutego 2008 roku.

Zawody Family Cup, to impreza dla każdego. Wiek, ani płeć nie mają znaczenia. Startować można indywidualnie lub rodzinnie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest status amatora, co według regulaminu oznacza, że w imprezach tych nie mogą brać udziału osoby posiadające licencje zawodnicze PZN, PZS lub IFS, z wyjątkiem dzieci do lat 12 (do rocznika 1996 włącznie).

Oczywiście należy także zgłosić chęć startu w zawodach, i tu pewien warunek, należy to zrobić do dnia poprzedzającego start, czyli do 1 lutego 2008 roku, do godz. 18.00.

W dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane!

A zapisać można się na kilka sposobów. Listownie lub telefonicznie na adres: Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sanocka 4 (stok narciarski), 37-700 Przemyśl, tel./fax (016) 675 50 49 (od pn do pt, w godz.7.00-15.00), bądź wysyłając mail: . Po godz. 15, dzwoniąc na numer: 0606 111 656 lub mail:

Zapisy przyjmowane są także bezpośrednio u organizatora głównego cyklu zawodów Family Cup (jednak nie później niż 3 dni przed zawodami), korzystając ze skrzynki na stronie: www.familycup.com.pl

Zapisując się, należy podać: imię i nazwisko każdej ze startujących osób, dokładną datę urodzenia, dokładny adres zamieszkania (z kodem pocztowym), kategorię (narty lub snowboard) oraz w przypadku rodzin, skład reprezentacji rodzinnej (narty – 3 osoby, snowboard – 2 osoby).

Opłata startowa, pobierana w dniu i miejscu imprezy, 15 zł od osoby. W ramach tej opłaty jest m.in. ubezpieczenie NW każdej ze startujących osób.

Jak zawsze, startować będziemy w konkurencji slalomu giganta (jeden przejazd). Najlepsi w każdej kategorii, poza tytułami i nagrodami przysługującymi w eliminacjach regionalnych, uzyskają także prawo startu w finale Family Cup, który w tym roku odbędzie się w dniach 7-9 marca, w Kluszkowcach. Regulamin gwarantuje awans do finału 3 najlepszym osobom w kategoriach indywidualnych i 3 najlepszym rodzinom.

Szczegółowy regulamin zawodów Family Cup jest dostępny na stronie: www.familycup.com.pl oraz w aktualnym numerze magazynu „Sportowy Styl”.

Planowany program zawodów:

- biuro zawodów (weryfikacja list startowych, wydawanie numerów, pobieranie opłaty startowej) czynne będzie, w dniu zawodów, 2 lutego 2008, od godz. 9.00 (namiot „Lecha”). Początek startów planowany jest na godz. 10.30, w kolejności kategorii wiekowych, od najmłodszych do najstarszych. Najpierw narty, potem snowboard. Przewidywane zakończenie startów – godz. 14.00-14.30.

Wręczenie nagród sportowych, losowanie nagród rzeczowych – od ok. 15.30 (namiot „Lecha”).

W przypadku braku warunków śniegowych do przeprowadzenie zawodów, mogą one być przełożone na inny termin lub odwołane.

 W imieniu Organizatorów, zapraszam serdecznie do wzięcia udziału

Ryszard Kosterkiewicz
(kapitan reprezentacji Podkarpacia)

 

 

Opublikował:  | Data publikacji: 09-01-2008 09:23
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:13