Głosowanie - Budżet Obywatelski 2024

INFOGRAFIKA

 

JAK POPRAWNIE GŁOSOWAĆ Z UŻYCIEM APLIKACJI ELEKTRONICZNEJ

Głosowanie elektroniczne z wykorzystaniem aplikacji odbywa się poprzez *opcjonalne wybranie po 1 projekcie w 3 kategoriach oraz wpisaniu w pola formularza następujących danych:
1) imię i nazwisko osoby głosującej,
2) adres zamieszkania,
3) adresu e-mail, na który zostanie przesłana informacja o udziale w głosowaniu oraz na którym będziesz musiał potwierdzić oddanie głosu.
4) zaznaczenie pól typu checkbox oznaczających akceptację oświadczenia osoby głosującej o
zamieszkaniu na terenie Miasta Przemyśla,
5) zaznaczenie pól typu checkbox potwierdzające zapoznanie się z klauzulą informacyjną dot.
przetwarzania danych osobowych.
6) potwierdzenie zapoznania się z PDFZałącznik nr 1 - Zasady i tryb przeprowadzania konsultacji w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla (318,17KB).
7) wciśnięcie przycisku głosowania w aplikacji.

GŁOSOWANIE TRWA OD 5 DO 15 PAŹDZIERNIKA 2023 ROKU. 

GŁOSOWAĆ MOŻESZ TEŻ W APLIKACJI MOBILNEJ MIASTO PRZEMYŚL. Aplikacja mobilna


*Głosować można na jeden projekt w każdej z Kategorii. Oznacza to, że mieszkaniec Przemyśla może oddać maksymalnie 3 głosy, to jest po jednym głosie w każdej z kategorii. Tak więc z jednego adresu email można oddać maksymalnie 3 głosy1 głos na projekt w każdej Kategorii.


Prosimy o uważne uzupełnianie danych w formularzu, w tym adresu e-mail na który po oddaniu głosu przychodzi link potwierdzający udział w głosowaniu, aby głos został zapisany i był ważny musisz kliknąć w ten link

Jeżeli wiadomość do Ciebie nie dotarła oznacza to, że podałeś błędny adres e-mail (pamiętaj, aby sprawdzić folder SPAM w Twojej poczcie e-mail), a Twój głos nie został zaliczony do puli głosów ważnych. Abyśmy zaliczyli Twój głos do głosów ważnych powtórz proces głosowania i tym razem wprowadź poprawny adres e-mail i koniecznie potwierdź udział w głosowaniu.


CHCEMY MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NIKT BEZ TWOJEJ ZGODY NIE UŻYŁ TWOJEGO ADRESU E-MAIL DO GŁOSOWANIA TEMU SŁUŻY DODATKOWA WERYFIKACJA. 


DO ZAKOŃCZENIA GŁOSOWANIA POZOSTAŁO JESZCZE

 

Głosowanie zostało zakończone.

 

WYBIERZ PROJEKTY NA KTÓRE CHCESZ ZAGŁOSOWAĆ I PRZEJDŹ DALEJ DO UZUPEŁNIENIA DANYCH.

 

 

Dotychczas oddano
14940
głosów. (liczba ta zawiera również głosy, które nie zostały potwierdzone przez osoby biorące udział w głosowaniu). 

Opublikował(a): Rafał Porada Data publikacji: 02-10-2023 08:28 Modyfikował(a): Sebastian Styś Data modyfikacji: 16-10-2023 15:06

Na skróty