Przemyska Scena Letnia już za nami!

Zakończyła się kolejna edycja Przemyskiej Sceny Letniej, która przez okres wakacyjny umilała czas mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym nasze miasto. Przez dwa miesiące, codziennie o godz. 19.00 w Rynku Starego Miasta odbyło się ponad 40 koncertów w wykonaniu artystów z Przemyśla i regionu.

Koncert finałowy odbył się 3 września br., dzień po 100-leciu Zakładów Automatyki POLNA S.A. Podczas finału Przemyskiej Sceny Letniej zaprezentowała się większość artystów, którzy wzięli udział we wspólnym projekcie Stowarzyszenia KLUB MELONIK, Urzędu Miejskiego w Przemyślu oraz Starostwa Powiatowego w Przemyślu.

 

Przemyska Scena Letnia2.jpeg

 

Wczoraj, tj. 20 września na zaproszenie Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna w siedzibie Urzędu odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Przemyskiej Sceny Letniej. W spotkaniu udział wzięli: Zbigniew Bednarczyk - pomysłodawca oraz przedstawiciel Stowarzyszenia KLUB MELONIK, Wiesław Semków - nauczyciel w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu, odpowiedzialny za organizację projektu, Grzegorz Gajdzik - odpowiedzialny za zdjęcia oraz oprawę multimedialną, Grzegorz Janiszewski z Polskiego Radia Rzeszów - konferansjerka oraz Maciej Wolański - Naczelnik Wydziału Promocji i Kultury. Oprócz podsumowania i rozmowie o kolejnej edycji przedsięwzięcia w 2024 roku, Pan Prezydent podziękował za trud włożony w projekt, który staje się wizytówką lata w mieście.

Przemyska Scena Letnia.jpeg

 

Zdjęcia: Kamil Krukiewicz, Wydział Promocji i Kultury

Kategorie strony: Kultura
Opublikował(a): Maciej Wolański Data publikacji: 21-09-2023 12:00 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 26-09-2023 09:23

Na skróty