Koncert wsparcia dla walczącej Ukrainy

Już dziesiąty rok Ukraina walczy o prawo do samostanowienia i życia w pokoju. Wróg atakuje miasta, wsie, szpitale, szkoły, cywilów. Dzielni żołnierze utrzymują pozycje kosztem własnego życia i zdrowia, tym samym dając całej Europie szansę na normalne funkcjonowanie. Nie zapominamy, że ciągle potrzebna jest pomoc, w tym materialna i finansowa. Również w Przemyślu organizowane są różnego rodzaju akcje wsparcia dla walczącej z wrogiem Ukrainy. 24 września о 17:00 każdy będzie miał możliwość dorzucić swoją “cegiełkę” do tej pomocy!

Dom Ukraiński zaprasza do swojej siedziby na koncert oraz wystawę. Na scenie zobaczycie Państwo m.in. zespoły działające przy Domu Ukraińskim: Krajkę i dziecięcą Krajeczkę, a także artystów i artystki z różnych miast Ukrainy. Po koncercie odbędzie się wystawa prac plastycznych połtawskiej artystki, Niny Danyleiko połączona z poczęstunkiem i prezentacją rezultatów rezydencji artystycznych, odbywających się w Domu Ukraińskim.

bilety 30 zł, bilety premium 130 zł

Plakat koncertu

Kategorie strony: Organizacje pozarządowe
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 18-09-2023 10:14 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 18-09-2023 10:18

Na skróty