Sukces Olka Bandrowicza w Krajowym Turnieju Młodzika Młodszego

16 - 17 września w Żyrakowie (powiat Dębicki) odbył się Krajowy Turniej Młodzika Młodszego w badmintonie. Przemyśl w kategorii (U13) reprezentował Aleksander Bandrowicz z klubu SSKS Badminton Przemyśl.

Olek rywalizował w dwóch grach - singlowej i mieszanej w parze z Zuzanną Biłas z klubu MKS Skarbek Gogołów. W obydwu zameldował się w finale. W singlu wywalczył złoty medal, a w grze mieszanej srebrny. 

Olek Bandrowicz na podium turnieju
Był to pierwszy i jakże udany turniej w rozpoczynającym się sezonie badmintonowym. Dzięki bardzo udanemu poprzedniemu sezonowi (obecnie pozycja nr 2 w ogólnopolskim rankingu U13 PZBad), Aleksander w zakończonym turnieju został rozstawiony z nr 1.

Olek Bandrowicz na podium turnieju

Na co dzień Olek jest uczniem VI klasy mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej Nr 14 w Przemyślu. Trenerem klubowym Olka jest Mariusz Bienia. Wsparcia w rozwoju badmintonowym Olka, udzielają Victor Polska, FHU Metpol, Reszka oraz Miasto Przemyśl.

 

Kategorie strony: Edukacja i sport
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 18-09-2023 10:02 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 18-09-2023 10:02

Na skróty