Stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla- uczniowie uprawnieni do otrzymania stypendium w roku szkolnym 2022/2023

W związku z realizacją Uchwały nr 113/2017 r. Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 19 czerwca 2017 r. w sprawie określenia  szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i młodzieży, formy i zakres tej pomocy, w tym stypendia dla uzdolnionych uczniów oraz tryb postępowania w tych sprawach, uwzględniając w szczególności przedsięwzięcia sprzyjające eliminowaniu barier edukacyjnych, a także osoby lub grupy osób uprawnione do pomocy oraz potrzeby edukacyjne na danym obszarze, zmienionej  Uchwałą nr 71/2018 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 26 kwietnia 2018r., Uchwałą nr 69/2019 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 5 czerwca 2019r. oraz Uchwałą nr 38/2022 Rady Miejskiej w Przemyślu z dnia 8 kwietnia 2022r. przedstawiam listę uczniów uprawnionych do otrzymania Stypendium Prezydenta Miasta Przemyśla w roku szkolnym 2022/2023.

Wysokość stypendium określona jest w załączniku nr 1 do ww. uchwały i wynosi   1 000 zł. 

         Lp.

 Nazwa szkoły

Nazwisko i imię ucznia

1

Szkoła Podstawowa Nr 1

Babiak Dominika

2

Szkoła Podstawowa Nr 1

Babiak Magdalena

3

Szkoła Podstawowa Nr 4

Bal Gracjan

4

Szkoła Podstawowa Nr 4

Baran Oliwia

5

Szkoła Podstawowa Nr 4

Dryjański Ksawery

6

Szkoła Podstawowa Nr 4

Fałdrowicz Julia

7

Szkoła Podstawowa Nr 4

Pusz Łucja

8

Szkoła Podstawowa Nr 4

Stelmarczyk Zuzanna

9

Szkoła Podstawowa Nr 4

Wach Gabriela

10

Szkoła Podstawowa Nr 4

Wawrzynów Monika

11

Szkoła Podstawowa Nr 5

Olchowy Milena

12

Szkoła Podstawowa Nr 5

Rydzy Patryk

13

Szkoła Podstawowa Nr 5

Sycz Piotr

14

Szkoła Podstawowa Nr 11

Ciepałowicz Ignacy

15

Szkoła Podstawowa Nr 11

Falger Zuzanna

16

Szkoła Podstawowa Nr 11

Jabłońska Maja

17

Szkoła Podstawowa Nr 11

Kłusek Jakub

18

Szkoła Podstawowa Nr 11

Kokoszka Aleksadner

19

Szkoła Podstawowa Nr 11

Kosterkiewicz Maja

20

Szkoła Podstawowa Nr 11

Kostura Liliana

21

Szkoła Podstawowa Nr 11

Mrozek Jakub

22

Szkoła Podstawowa Nr 11

Nowak Dorota

23

Szkoła Podstawowa Nr 11

Pieczko Julia

24

Szkoła Podstawowa Nr 11

Popiel Piotr

25

Szkoła Podstawowa Nr 11

Rodzeń Magdalena

26

Szkoła Podstawowa Nr 11

Szanter Michał

27

Szkoła Podstawowa Nr 11

Szubert Amanda

28

Szkoła Podstawowa Nr 11

Szykuła Alan

29

Szkoła Podstawowa Nr 11

Zakielarz Maria

30

Szkoła Podstawowa Nr 14

Błażewicz Michał

31

Szkoła Podstawowa Nr 14

Broda Katarzyna

32

Szkoła Podstawowa Nr 14

Chlipała Zuzanna

33

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kondrat Joanna

34

Szkoła Podstawowa Nr 14

Król Filip

35

Szkoła Podstawowa Nr 14

Małanycz Miłosz

36

Szkoła Podstawowa Nr 14

Świeży Amelia

37

Szkoła Podstawowa Nr 14

Gibała Jakub

38

Szkoła Podstawowa Nr 14

Amarowicz Marcel

39

Szkoła Podstawowa Nr 14

Makara Bruno

40

Szkoła Podstawowa Nr 14

Dobrowolski Adam

41

Szkoła Podstawowa Nr 14

Guła Andrzej

42

Szkoła Podstawowa Nr 14

Huk Władysław

43

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kitor Oliwier

44

Szkoła Podstawowa Nr 14

Krajewski Wojciech

45

Szkoła Podstawowa Nr 14

Łakomski Rafał

46

Szkoła Podstawowa Nr 14

Makara Kornel

47

Szkoła Podstawowa Nr 14

Olejarz Kacper

48

Szkoła Podstawowa Nr 14

Pankiewicz Tymoteusz

49

Szkoła Podstawowa Nr 14

Pietrzak Krzysztof

50

Szkoła Podstawowa Nr 14

Siuta Adam

51

Szkoła Podstawowa Nr 14

Wójcik Mateusz

52

Szkoła Podstawowa Nr 14

Bandrowicz Aleksander

53

Szkoła Podstawowa Nr 14

Głowniak Karol

54

Szkoła Podstawowa Nr 14

Hajduk Igor

55

Szkoła Podstawowa Nr 14

Harłacz Wiktor

56

Szkoła Podstawowa Nr 14

Klein Aleksander

57

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kulhawiec Jakub

58

Szkoła Podstawowa Nr 14

Mazur Darian

59

Szkoła Podstawowa Nr 14

Milanik Wiktor

60

Szkoła Podstawowa Nr 14

Paniw Piotr

61

Szkoła Podstawowa Nr 14

Piątek Wiktor

62

Szkoła Podstawowa Nr 14

Pszeniczny Mikołaj

63

Szkoła Podstawowa Nr 14

Trojnar Julian

64

Szkoła Podstawowa Nr 14

Bugiera Michał

65

Szkoła Podstawowa Nr 14

Czekaj Marcel

66

Szkoła Podstawowa Nr 14

Franków Adrian

67

Szkoła Podstawowa Nr 14

Grad Sebastian

68

Szkoła Podstawowa Nr 14

Hołota Henryk

69

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kobos Szymon

70

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kowalczyk Adrian

71

Szkoła Podstawowa Nr 14

Kraśnik Mikołaj

72

Szkoła Podstawowa Nr 14

Lach Wiktor

73

Szkoła Podstawowa Nr 14

Litwin Aleksander

74

Szkoła Podstawowa Nr 14

Łuczyński Karol

75

Szkoła Podstawowa Nr 14

Magirowski Krzysztof

76

Szkoła Podstawowa Nr 14

Szaganiec Karol

77

Szkoła Podstawowa Nr 14

Wachta Gracjan

78

Szkoła Podstawowa Nr 14

Wasyłeczko Wiktor

79

Szkoła Podstawowa Nr 14

Wołoszyn Ksawery

80

Szkoła Podstawowa Nr 14

Wróbel Zbigniew

81

Szkoła Podstawowa Nr 15

Fudała Karolina

82

Szkoła Podstawowa Nr 15

Gawlik Zuzanna

83

Szkoła Podstawowa Nr 15

Gudz Oliwia

84

Szkoła Podstawowa Nr 15

Kowal Emilia

85

Szkoła Podstawowa Nr 15

Kuczkowska Amelia

86

Szkoła Podstawowa Nr 15

Łaba Jan

87

Szkoła Podstawowa Nr 15

Szuban Kamil

88

Szkoła Podstawowa Nr 15

Rejtar Maja

89

Szkoła Podstawowa Nr 15

Sus Zuzanna

90

Szkoła Podstawowa Nr 15

Skawińska Martyna

91

Szkoła Podstawowa Nr 15

Szeterlak Maja

92

Szkoła Podstawowa Nr 15

Toporowska Jagoda

93

Szkoła Podstawowa Nr 16

Langenfeld-Ryniak Gizela

94

Szkoła Podstawowa Nr 16

Mazur Maria

95

Szkoła Podstawowa Nr 16

Pych Michał

96

Szkoła Podstawowa Nr 16

Schulz Wiktoria

97

Szkoła Podstawowa Nr 16

Srogi Miłosz

98

Szkoła Podstawowa Nr 16

Sulik Maria

99

Szkoła Podstawowa Nr 16

Świeży Natalia

100

Szkoła Podstawowa Nr 16

Bieńko Franciszek

101

Zespół Szkół  Ogólnokształcących Nr 2

Fil Michał

102

Zespół Szkół  Ogólnokształcących Nr 2

Ścibiwołk Zofia

103

Zespół Szkół  Ogólnokształcących Nr 2

Werhun Olga

104

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Chwalisz Iwo

105

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Chwalisz Pola

106

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Lupa Viktoria

107

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Łazuka Jowita

108

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Marciniec Zuzanna

109

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Mazur Hanna

110

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Samek Tomasz

111

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Walczak Milena

112

Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO

Zybińska Zofia

113

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Długosz Maja

114

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Domagalska Aleksandra

115

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Haliniak Kinga

116

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Kołodziejczak Lena

117

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Leszczyńska Amelia

118

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Osiadły Martyna

119

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 "KAMON"

Rokita Pola

120

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona

Mucha  Julia

121

I Liceum Ogólnokształcące

Cynar Alicja

122

I Liceum Ogólnokształcące

Dąbek Katarzyna

123

I Liceum Ogólnokształcące

Dryjańska Emilia

124

I Liceum Ogólnokształcące

Flis Jessica

125

I Liceum Ogólnokształcące

Gołębiowska Gabriela

126

I Liceum Ogólnokształcące

Jakielaszek Milena

127

I Liceum Ogólnokształcące

Koba Kacper

128

I Liceum Ogólnokształcące

Kuraś Piotr

129

I Liceum Ogólnokształcące

Kuszczak Julia

130

I Liceum Ogólnokształcące

Marmura Katarzyna

131

I Liceum Ogólnokształcące

Mazur Milena

132

I Liceum Ogólnokształcące

Półtoranos Piotr

133

I Liceum Ogólnokształcące

Rozpędowska Amelia

134

I Liceum Ogólnokształcące

Segiń Klaudia

135

I Liceum Ogólnokształcące

Wiarski Michał

136

I Liceum Ogólnokształcące

Wydra Maria

137

I Liceum Ogólnokształcące

Zając Rafał

138

I Liceum Ogólnokształcące

Zaworska Julia

139

I Liceum Ogólnokształcące

Głuchowicz Wiktoria

140

I Liceum Ogólnokształcące

Jędruch Mikołaj

141

I Liceum Ogólnokształcące

Rabiej Kamil

142

I Liceum Ogólnokształcące

Samek Miłosz

143

II Liceum Ogólnokształcące

Kiełbasa Julia

144

II Liceum Ogólnokształcące

Kowal Julia

145

II Liceum Ogólnokształcące

Kucab Aleksandra

146

II Liceum Ogólnokształcące

Samoił Zuzanna

147

II Liceum Ogólnokształcące

Solarczyk Oliwia

148

II Liceum Ogólnokształcące

Maciewicz Remigiusz

149

II Liceum Ogólnokształcące

Kicińska Anna

150

II Liceum Ogólnokształcące

Błaszczak Julia

151

II Liceum Ogólnokształcące

Procyk Anna

152

II Liceum Ogólnokształcące

Rokitowska Gabriela

153

II Liceum Ogólnokształcące

Szczepanik Julia

154

II Liceum Ogólnokształcące

Artym Jakub

155

II Liceum Ogólnokształcące

Budziński Dominik

156

II Liceum Ogólnokształcące

Pilawa Błażej

157

II Liceum Ogólnokształcące

Sikora Adam

158

II Liceum Ogólnokształcące

Baran Karol

159

II Liceum Ogólnokształcące

Barszczak Mateusz

160

II Liceum Ogólnokształcące

Borowski Kamil

161

II Liceum Ogólnokształcące

Chalicki Bruno

162

II Liceum Ogólnokształcące

Complak Karol

163

II Liceum Ogólnokształcące

Frańczak Szymon

164

II Liceum Ogólnokształcące

Kijanka Adrian

165

II Liceum Ogólnokształcące

Kowalik Gniewosz

166

II Liceum Ogólnokształcące

Nesterenko Illia

167

II Liceum Ogólnokształcące

Osovskyi Oleh

168

II Liceum Ogólnokształcące

Olejarz Filip

169

II Liceum Ogólnokształcące

Puchalski Maciej

170

II Liceum Ogólnokształcące

Słowik Michał

171

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Fudali Michał

172

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Koptyńska Karolina

173

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Mazurek Klaudia

174

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Podwórny Grzegorz

175

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Haśkiewicz Hubert

176

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kopeć Jakub

177

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Gaweł Wiktor

178

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Ilnicki Jakub

179

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kipp Michał

180

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kroczek Karol

181

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kotula Piotr

182

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Król Mateusz

183

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Kurtiak Mateusz

184

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Maciewicz Gracjan

185

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Mołoń Michał

186

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Młynarski Radosław

187

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Wrześniowski Maciej

188

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

Zajdel Oskar

189

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1

Gierczak Gabriela

190

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2

Drapała Adrian

191

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Majchrowicz Emilia

192

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Polnik Grzegorz

193

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Prokopowicz Tymoteusz

194

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st.

Sarnicki Antoni

195

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Bakun Martyna

196

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Chachura Jakub

197

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Kałamarz Mateusz

198

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Stochel Michał

199

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Widełka Bartłomiej

200

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st.

Wodka Kornelia

Kategorie strony: Edukacja i sport
Opublikował(a): Dorota Kowalska-Buś Data publikacji: 28-08-2023 12:58 Modyfikował(a): Dorota Kowalska-Buś Data modyfikacji: 01-09-2023 12:03

Na skróty