10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XVI Finał WOŚP

   Kolejny - XVI już - Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia br.  Jak zwykle miejski sztab Finału mieści się w Młodzieżowym Domu Kultury, a jego szefem jest Dyrektor MDK Adam Król. W tym roku ok. 200 wolontariuszy (w tym 100 z identyfikatorami) będzie kwestować na rzecz dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi.

   W imprezie towarzyszącej kweście na przemyskim Rynku (od godz. 16.00 do 20.00) wezmą udział przemyscy młodzi artyści i zespoły muzyczne: wokaliści z SP nr 15, Klubu Garnizonowego, a także Rotacja - Teatr Edukacyjny, Kapela Po prostu, Fantazja, The Socks, WSB, Prospekt, Jajo Świeca Kater oraz Megafon. W Klubie "Niedźwiadek" będzie w tym czasie trwała aukcja przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Na aukcję WOŚP (na serwisie aukcyjnym allegro.pl) zostanie wystawiony między innymi jedyny w swoim rodzaju oryginalny wóz strażacki z lat 70-tych, którego fundatorem jest Wójt Gminy Medyka. Tradycyjne "Światełko do Nieba" zaplanowano na godz. 20.00, po czym impreza przeniesie się do Klubu Rozrywki "Sing Sing", gdzie odbędą się występy artystyczne.

 

Bieżące i szczegółowe informacje na temat XVI Finału WOSP w Przemyślu można znaleźć na stronie Młodzieżowego Domu Kultury.

 

źródło: MDK Przemyśl

JPGwóz strażacki z lat 70-tych wystawiony na aukcję WOŚP (325,37KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 02-01-2008 13:56
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-06-2009 11:38