22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
awaria.jpeg
Uwaga - utrudnienia w sprawach meldunkowych i dowodów osobistych

Informujemy, że w związku z awarią Systemów Rejestrów Państwowych, załatwianie spraw z zakresu nadawania numeru PESEL, dowodów osobistych oraz spraw związanych z zameldowaniem i wymeldowaniem w naszym Urzędzie - będzie utrudnione. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

  • 16 675 20 80 - ewidencja ludności
  • 16 675 20 79 - dowody osobiste

Za wszelkie utrudnienia związane z tą sytuacją przepraszamy.

Kultura
Kinematografia_wstęp.jpeg
Zaproszenie na prelekcję multimedialną w przemyskiej bibliotece

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na prelekcję multimedialną Anny Renner „Kinematografia polska 1918–1928 dla uczczenia 10 rocznicy odzyskania niepodległości”. Prelekcja odbędzie się 19 lipca 2018 r. o godz. 17.00 w Czytelni Głównej PBP przy ul. Grodzkiej 8.

Edukacja i sport
Siatkówka plakat z.jpeg
II Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej - Twierdza Przemyśl już tej jesieni!

Przed nami 2. edycja Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej - Twierdza Przemyśl 2018. Podobnie jak w roku ubiegłym odbędą się one na nowo wybudowanych boiskach mieszczących się przy kładce pieszo – rowerowej.

Już 1 i 2 września w siatkarskiej rywalizacji zmierzą się przedstawiciele różnych formacji mundurowych. Poza emocjami związanymi ze sportowym współzawodnictwem, na kibiców czekać będzie moc atrakcji, wśród których znalazły się m.in.: spotkanie z siatkarzami "Złotej Drużyny" Huberta Wagnera oraz znanym dziennikarzem zakochanym w siatkówce, fotobudka, zabawy dla dzieci i losowanie atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy imprezy już dziś zapraszają do zapisów, a tych dokonywać można do dnia 21 sierpnia, dzwoniąc pod jeden z dwóch numerów telefonu: 534 648 000 lub 667 666 090.

 

Zapraszamy.

Organizacje pozarządowe
Logo mała dotacja.jpeg
Ogłoszenie - Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego "Basket 15"

Oferta złożona w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2018 r., poz. 450 z póżn. zm.) na realizację zadania publicznego pt. „X Turniej koszykówki na 100 – lecie Niepodległości Polski „Karpatia 2018”.

"Nasz Przemyśl"
o4.jpeg
Anioł Stróż Polski w Przemyślu. Życie ks. Bronisława Markiewicza świadectwem proroctwa z 1863 roku.

aut. Jacek Błoński, „Nasz Przemyśl”, luty 2009 (Nr 53)

Od tysięcy lat wiele ważnych momentów w dziejach narodów i religii poprzedzane było pojawianiem się „dziwnych istot”, które oznajmiały ludziom wojny, kataklizmy, ale też wydarzenia szczęśliwe. W historii chrześcijaństwa rolę „bożych posłańców” pełnią anioły. Ponad 145 lat  temu w Przemyślu miał ukazać się sam Archanioł Michał i przepowiedzieć wybuch II wojny światowej oraz Polaka – papieża.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
Inkubator 2.jpeg
Gmina Miejska Przemyśl rozpoczęła realizację projektu pn. „Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji”

Głównym celem Przemyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Innowacji jest wsparcie tworzenia nowych i rozwoju istniejących podmiotów gospodarczych, a co za tym idzie zwiększenie oddziaływania na rozwój regionalny subregionu przemyskiego.

Gospodarka
parr.jpeg
„Fundusz Usług Rozwojowych” – zapraszamy na spotkanie informacyjne

Spotkanie skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego (powiaty: przemyski grodzki, przemyski ziemski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych przedsiębiorstw.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl