1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
Jarmark_Bozonarodzeniowy_baner na fejsa.jpeg
Jarmark Bożonarodzeniowy - ruszyły zapisy dla wystawców

Przez trzy dni od 16 do 18 grudnia na przemyskim Rynku zagoszczą stragany z ofertą świąteczną: choinkami, stroikami, szopki potrawami na bożonarodzeniowy stół i wszystkim co się kojarzy z najpiękniejszymi świętami w roku. Zanim jednak mieszkańcy Przemyśla będą mogli skorzystać z tej oferty - serdecznie zapraszamy wystawców do jej zaprezentowania!

Kultura
Archiwa Wolności.jpeg
Archiwum Wolności
Przemyskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do odwiedzenia portalu internetowego ,,Archiwum Wolności".
 
 
Edukacja i sport
zawod. zdj.jpeg
„Zawodowiec Roku 2022”

Do 31 grudnia br. można nadsyłać zgłoszenia w konkursie „Zawodowiec Roku 2022”. Chcemy nagrodzić i wyróżnić nauczycieli, którzy cechują się pasją i zaangażowaniem, a także wspierają uczniów w rozwijaniu ich zawodowych zainteresowań. Zgłoszenia mogą przesyłać szkoły lub centra kształcenia zawodowego w jednej ze 100 dziedzin: od budowy i strojenia fortepianów po elektrykę, transport lotniczy i spedycję.

Organizacje pozarządowe
logo RS.jpeg
Dyżur Przemyskiej Rady Seniorów

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy wtorek tj. 6 grudnia 2022 roku odbędzie się ostatni w tym roku dyżur Przemyskiej Rady Seniorów.

"Nasz Przemyśl"
Funkcjonariusze z Palcówki II Linii Przemyśl.  W środku w ubraniu cywilnym kierownik placówki – przod. Władysław Szpakowski.  Przemyśl, ul. Franciszkańska – 1936 rok
Straż Graniczna Drugiej Rzeczypospolitej w Przemyślu (1930-1939)

aut. mjr SG Piotr Kozłowski, „Nasz Przemyśl”, czerwiec 2012 (Nr 92)

16 maja 2012 roku mija kolejna, dwudziesta pierwsza rocznica utworzenia Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Dziś jest to formacja nowoczesna o bogatej historii i tradycji, która na stałe wpisała się w pejzaż Przemyśla i woj. podkarpackiego.

"Nasz Przemyśl"
Pamiętny listopad

10 Listopada 2022

Trzy Anusie

07 Października 2022

Sprawa Wapowskiego

23 Września 2022

Portret lekarza

07 Września 2022

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
zdjęcie remontu ulicy, robotnicy, sprzęt budowlany
Przypominamy o utrudnieniach na Siemiradzkiego

17 listopada br. (czwartek) t kolejny dzień utrudnień na ulicy Siemiradzkiego spowodowany trwającym tam remontem ulicy. Zgodnie z informacją uzyskaną od wykonawcy robót nastąpi​​​​ całkowite zamknięcie ulicy (od skrzyżowania z ulicą Dworskiego do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza) od godziny 8:00 do godzin popołudniowych.

Gospodarka
spotkanie z biznesem_2.jpeg
Pierwsze "Spotkanie z biznesem" za nami

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. podsumowała pierwsze wydarzenie pn. "Spotkanie z biznesem". Jego uczestnikami byli z jednej strony uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu, a z drugiej Mariusz Bodzioch właściciel firmy Infores, posiadający długoletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych działalności gospodarczych.