-8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
phone-292994_1920.jpeg
Komunikacja na linii mieszkaniec – prezydent zdaje egzamin. Wojciech Bakun piąty w Polsce!

Nie od dziś wiadomo, że media społecznościowe pełnią coraz większą rolę w komunikacji międzyludzkiej. Posty tworzone w świecie wirtualnym docierają do adresatów natychmiast po ich opublikowaniu, a ci, którzy je tworzą właściwie równie szybko dostają informację zwrotną (najczęściej w postaci lajków lub komentarzy) na temat tego, co o owym wpisie sądzą ich odbiorcy.

Kultura
kolaz duzy zamek.jpeg
Amatorski konkurs fotograficzny „ZIMOWY SPACER NA ZAMKOWE WZGÓRZE”

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK jest organizatorem Amatorskiego konkursu fotograficznego „ZIMOWY SPACER NA ZAMKOWE WZGÓRZE”. W tym trudnym czasie, gdy musimy zachować dystans społeczny i siłą rzeczy ograniczyć naszą ofertę kulturalną, zachęcamy Państwa do spacerów i fotografowania oświetlonego Zamku. Fotografie, które Państwo wykonacie i zdecydujecie się do nas przesłać, zostaną zaprezentowane on-line oraz na łamach miesięcznika Nasz Przemyśl.

Edukacja i sport
Turnieje piłkarskie.jpeg
Piłka jest jedna, a bramki są dwie i… dwie ważne imprezy przed nami! 2. Turniej Piłkarski „Przemyskich Skrzatów” i ORLIK Winter Cup już niebawem w hali POSiR

Mimo mroźnej aury najmłodsi przemyscy futboliści nie zamieniają piłki na sanki. Mali piłkarze nieprzerwanie trenują, a już niedługo zmierzą swoje siły w dwóch turniejach o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
B4.jpeg
Ukończono kolejną inwestycję w ramach BO2020 na Osiedlu nr 8 ,,Rogozińskiego"

W ubiegłym tygodniu zakończono prace i oddano do użytku kolejną inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020. Inwestycja pt. ,,Górka saneczkowa nad Sanem" zlokalizowana jest przy Wybrzeżu Ferdynanda Focha w bezpośrednim sąsiedztwie niedawno oddanej do użytku inwestycji pt. ,,Urządzenia do Street Workout - dbanie o zdrowie i doskonalenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych" i ścieżki pieszo-rowerowej.

Gospodarka
baner_ekologiczny.jpeg
Wyniki naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” - Poddziałanie 3.3.1 RPO WP (kotły na biomasę)

Prezentujemy listę rezerwową budynków zakwalifikowanych do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” w zakresie Poddziałania 3.3.1 RPOW WP na lata 2014-2010 (kotły na biomasę).