-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kultura
Archiwa Wolności.jpeg
Archiwum Wolności
Przemyskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do odwiedzenia portalu internetowego ,,Archiwum Wolności".
 
 
Edukacja i sport
zawod. zdj.jpeg
„Zawodowiec Roku 2022”

Do 31 grudnia br. można nadsyłać zgłoszenia w konkursie „Zawodowiec Roku 2022”. Chcemy nagrodzić i wyróżnić nauczycieli, którzy cechują się pasją i zaangażowaniem, a także wspierają uczniów w rozwijaniu ich zawodowych zainteresowań. Zgłoszenia mogą przesyłać szkoły lub centra kształcenia zawodowego w jednej ze 100 dziedzin: od budowy i strojenia fortepianów po elektrykę, transport lotniczy i spedycję.

Organizacje pozarządowe
logo RS.jpeg
Dyżur Przemyskiej Rady Seniorów

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy wtorek tj. 6 grudnia 2022 roku odbędzie się ostatni w tym roku dyżur Przemyskiej Rady Seniorów.

"Nasz Przemyśl"
Krypta z grobowcem ks. Piotra Skargi w kościele śś. Piotra i Pawła w Krakowie.jpeg
Piotra Skargi kłopoty z kasztelanową Tarnowską

Bóg matkę czcić rozkazał. Przeklęty, kto zasmuca matkę swoję. A która jest pierwsza i zasłużeńsza matka jako ojczyzna, od której imię macie i wszytko, co macie, od niej jest? Która gniazdem jest matek wszytkich i powinowactw wszytkich, i komorą dóbr waszych wszytkich.1

"Nasz Przemyśl"
Pamiętny listopad

10 Listopada 2022

Trzy Anusie

07 Października 2022

Sprawa Wapowskiego

23 Września 2022

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
zdjęcie remontu ulicy, robotnicy, sprzęt budowlany
Przypominamy o utrudnieniach na Siemiradzkiego

17 listopada br. (czwartek) t kolejny dzień utrudnień na ulicy Siemiradzkiego spowodowany trwającym tam remontem ulicy. Zgodnie z informacją uzyskaną od wykonawcy robót nastąpi​​​​ całkowite zamknięcie ulicy (od skrzyżowania z ulicą Dworskiego do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza) od godziny 8:00 do godzin popołudniowych.

Gospodarka
spotkanie z biznesem_2.jpeg
Pierwsze "Spotkanie z biznesem" za nami

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. podsumowała pierwsze wydarzenie pn. "Spotkanie z biznesem". Jego uczestnikami byli z jednej strony uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu, a z drugiej Mariusz Bodzioch właściciel firmy Infores, posiadający długoletnie doświadczenie w prowadzeniu różnych działalności gospodarczych.