9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
fot. Agata Czereba (2).jpeg
Komisarz Janusz Kiszka - nowy Komendant Miejski Policji w Przemyślu z wizytą u Prezydenta

W ubiegły wtorek (20 kwietnia br.) komisarz Janusz Kiszka odebrał rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu od p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji  w Rzeszowie mł. insp. Stanisława Sekuły.

Edukacja i sport
Plakat zapowiadający mecz z dwójką zawodników Orlen Upstream SRS i logami zespołów
SMS Kielce kolejnym rywalem ORLEN Upstream SRS. Awans możliwy już w sobotę!

Zwycięstwo przemyskich Gladiatorów w wyjazdowym meczu z SMS Kielce i jakakolwiek zdobycz punktowa KSSPR Końskie w Ostrowcu Świętokrzyskim - te dwa warunki muszą zostać spełnione, aby już w sobotni wieczór, przemyscy kibice i Zawodnicy mogli świętować awans do Ligi Centralnej!

 

Organizacje pozarządowe
Przemyśl szczepienia.png
Sczepienia przeciw COVID-19 w Przemyślu

Zapraszamy osoby z upoważnionych grup (ze skierowaniem w systemie gov.pl) na szczepienia przeciw COVID-19 w punkcie szczepień CM Medyk w Przemyślu.

 

 

 

 

 

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
baner promujący akcję z grafiką podzieloną na pół - po prawej tęcza i drzewo z zieloną koroną w kształcie twarzy, po lewej dymiący komin i drzewo z koroną w kształcie twarzy bez liści
Tekst:  "Ekologiczny Przemyśl" - wymieniamy źródła ciepła 
Wymiana kotłów C.O. dotacja do 85%
loga programu, Miasta Przemyśl, województwa Podkarpackiego i Unii Europejskiej
Zbliża się termin zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

UWAGA !!!

Prezydent Miasta Przemyśla informuje o  zbliżającym się terminie zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” 

w zakresie instalacji dotyczących ciepła sieciowego.

Gospodarka
earth-4871137_1920.jpeg
Gdzie popadnie wyrzucasz śmieci? Odwieź je do PSZOKU! Zrób to dla siebie i dla swoich dzieci!

Właściwie nie ma tygodnia, w którym nie dowiadywalibyśmy się o wyrastających jak grzyby po deszczu dzikich wysypiskach śmieci. Nasze miasto jest sukcesywnie zaśmiecane. Można odnieść wrażenie, że części przemyślan nieszczególnie zależy na tym, aby ich najbliższe otoczenie było czyste, przyjazne, zachęcające do spacerów i pokazywania go z dumą osobom odwiedzającym prastary gród nad Sanem.