20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
kazanów2.jpeg
Drift Przemyśl 2021 - Królowie Ulicy - utrudnienia w ruchu!

W dniu 31.07.2021r. (sobota) w godzinach od 10:00 do 16:00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu ulicy Paderewskiego od skrzyżowania z ulicą Kordiana do skrzyżowania z ulicą Chrzanowskiej

Kultura
DSCN4219_(2000_x_1500).jpeg
Na przemyskim Zamku Kazimierzowskim gościło - RADIO BIWAK

„Radio Biwak” czyli letnia audycja Polskiego Radia Rzeszów na antenie jest już od 30 lat. Każda edycja to wielka przygoda dla stałych słuchaczy i możliwość zapoznania się z nowinkami regionalnego świata kultury, edukacji i spraw gospodarczych. Biwakowy camper w tym roku przemierza nasz region z hasłem „Radio Biwak jedziemy...”.

Edukacja i sport
rekrutacja.jpeg
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych – ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

W dniu dzisiejszym (22 lipca 2021 r.) ogłoszone zostały listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do szkół ponadpodstawowych. Z wynikami rekrutacji można zapoznać się na listach udostępnionych w szkołach ponadpodstawowych, a także po zalogowaniu się na konto kandydata w systemie Nabór Szkoły ponadpodstawowe VULCAN.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
DK28 Przemyśl-Medyka. Fot. Archiwum GDDKiA Oddział w Rzeszowie
Od piątku 30 lipca zmiana organizacji ruchu na remontowanej drodze Przemyśl – Medyka

Zmotoryzowanym przypominamy, że od dzisiaj tj. 30 lipca 2021 na okres ok. 4 miesięcy w związku z pracami na drodze Przemyśl-Medyka ruch będzie się odbywał w obu kierunkach po nowo wybudowanej jezdni prawej (kierunek Przemyśl - Medyka) na odcinku za skrzyżowaniem z drogą powiatową Hurko - Jaksmanice aż do wysokości drogi powiatowej Chałupki Medyckie - Medyka Towarowa (przy dawniej stacji Orlen).

Gospodarka
VAT w obrocie elektronicznym
Zmiany dotyczące VAT w handlu elektronicznym – sprawdź Q&A

Sprzedajesz przez internet? Prowadzisz eSklep? To informacja dla Ciebie. Od 1 lipca 2021 roku obowiązują nowe zasady opodatkowania VAT handlu elektronicznego, przewidziane w unijnym pakiecie VAT e-commerce.