5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
konferencja-Razem-Zmieniamy-Przemysl_V2.jpeg
Zaproszenie na konferencję prasową Prezydenta Miasta Przemyśla

2 grudnia 2021 r. o godzinie 10.00 zapraszamy Państwa na konferencję prasową Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna, która dotyczyć będzie przedstawienia projektu ,,Razem zmieniamy Przemyśl".

Edukacja i sport
Uroczystość przekazania nowego busa przed szkołą podstawową na terenie ośrodka. Na zdjęciu samochód i uczestnicy uroczystości.
Nowy bus dla dzieci z SOSW nr 2

Ostatnie miesiące to wiele nowych wydarzeń w działalności Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 im. Janusza Korczaka w Przemyślu. Po otwarciu nowoczesnego, wewnętrznego palcu zabaw miesiąc temu, placówka może się pochwalić nowym busem do przewozu dzieci, w tym także niepełnosprawnych, a także ekologiczną ścieżką edukacyjną. W prezentacji tego nowego i wspierającego uczącą się tutaj młodzież wyposażenia wzięli przedstawiciele przemyskiego samorządu.

Organizacje pozarządowe
dialogi_01_foto.png
Zaproszenie do udziału w cyklu warsztatów dotyczących dialogu międzypokoleniowego.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia innowacyjnego programu edukacyjnego, skierowanego do osób w każdym wieku, opartego na wartościach dialogu i wzajemnego zrozumienia.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
bielskiego_3-min.jpeg
Ulica Bielskiego oficjalnie oddana po modernizacji

Kierowcy już od kilku dni cieszą się nową nawierzchnią ulicy Bielskiego, która dzisiaj (17 listopada) oficjalnie została oddana do użytku. W tym dniu Prezydent Wojciech Bakun. Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Jacek Cielecki i Maciej Łukaszek Dyrektor Techniczny Oddziału Rzeszów Strabag Sp. z o. o wzięli udział w komisji odbioru końcowego.

Gospodarka
baner promujący program - logo kancelarii prezesa rady ministrów, Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Granty PPGR
Zmiany dla osób biorących udział w projekcie Granty PPGR Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Gmina Miejska Przemyśl informuje, że operator projektu Granty PPGR Centrum Projektów Polska Cyfrowa przekazał nowe zalecenia w związku z projektem  Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”.