-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
główne.jpeg
Uroczyste obchody Święta Chrztu Pańskiego [ZDJĘCIA]

Dziś (19 bm.) prawosławni oraz wierni innych obrządków wschodnich obchodzą jedno z dwunastu najważniejszych świąt w roku liturgicznym kalendarza juliańskiego - uroczystość Chrztu Pańskiego, potocznie zwanego Jordanem.

Edukacja i sport
piłka.jpeg
Turniej Gier FIFA 18 na Xbox One w Przemyskiej Bibliotece Publicznej

Przemyska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Turnieju Gier Fifa 18 na Xbox One, który odbędzie się w dniach 

Rada Miejska
Wystąpienie Przewodniczącej Rady Miejskiej

do Prezesa Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w sprawie organizacji obsługi pasażerów

Organizacje pozarządowe
Rozstrzygnięto konkurs ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na 2018r.

Informujemy, iż został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na 2018r.

"Nasz Przemyśl"
npp3_wstęp.jpeg
Przemyśl Bolesława Śmiałego

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, luty 2008 (Nr 41)

 

Byłby on na pewno dorównał swymi czynami czynom przodków, gdyby nie kierował nim pewien nadmiar ambicji i próżności.

-Gall Anonim-

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
Euroterm buduje ogromną halę logistyczną (5).jpeg
W Przemyślu powstaje wielomilionowa inwestycja - Euroterm buduje nowy magazyn logistyczny

13 grudnia br. Prezydent Miasta Robert Choma zwiedzał plac budowy nowej hali przemyskiej firmy Euroterm, będącej obecnie jednym z największych na Podkarpaciu dystrybutorów systemów instalacyjnych i grzewczych. Po obiekcie oprowadzali Prezydenta założyciel firmy Józef Martowicz oraz jego synowie – aktualnie główni zarządzający firmą  – Michał i Łukasz Martowiczowie.

Gospodarka
parr logo.jpeg
Zakończenie staży zawodowych w ramach I edycji projektu „Staż + Szkolenie = Zatrudnienie”

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego informuje,  iż w ramach projektu pt. „Staż + Szkolenie = Zatrudnienie” zakończono realizację staży zawodowych przez uczestników projektu w ramach I edycji.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl