16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
Prezydent i przedstawiciel samorządu Mościsk z kardiomonitorami
Kardiomonitory trafią do szpitala w Mościskach

Dwa kardiomonitory, o których pisaliśmy kilka dni temu, trafią w ciągu najbliższych dni do szpitala w partnerskim mieście Przemyśla - Mościskach. Przypomnijmy, że 21 czerwca br. na spotkaniu w przemyskim Ratuszu, sprzęt przekazał Grzegorz Olszewski, wiceprezes Alior Banku kierujący pracami zarządu. To efekt współpracy samorządu Miasta ze wspomnianym Bankiem i jego pracownikami, którzy od początku wojny w Ukrainie wspierają uchodźców, a także ogarnięty wojną kraj.

Kultura
weekend_w_Przemyslu_2022_v2sport.png
Zapraszamy na weekend do Przemyśla vol. 5

Przed nami weekend, a wraz z nim wiele interesujących wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców i wszystkich odwiedzających nasze miasto. Nie masz pomysłu na weekend ? - Spędź go wspólnie z nami !

Edukacja i sport
wakacje.jpeg
Oferta wakacyjna przemyskich jednostek i instytucji

Zbliża się koniec roku szkolnego, a z nim długo wyczekiwane przez dzieci wakacje! Część uda się z rodzicami na wakacje poza miasto, część na kolenie i obozy, niektórzy jednak skorzystają z oferty spędzenia czasu w Przemyślu. Czego mogą się spodziewać?

 

Organizacje pozarządowe
Rozstrzygnięto konkurs ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na lata 2022-2025

Informujemy, iż został rozstrzygnięty konkurs ofert na realizację zadania w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Przemyślu na lata 2022-2025

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
Niebieski Zielony Optymistyczny Motywacyjny Wpis na Facebook.png
Kolejne inwestycje drogowe w Przemyślu

Wzdłuż ulic Kazanowskiej, Brzóski, Reymonta i Okrężnej rozpoczną się kolejne inwestycje i remonty związane z przygotowaniem ciągów komunikacyjnych dla pieszych. 

Gospodarka
0026157_awaria-854-04_400.png
Awaria na ul. Basztowej

Uprzejmie informujemy, że w związku z awarią magistrali wodociągowej w ul. Basztowej w dniu 23.06.2022 od godz. 14.30 nastąpi zmiana organizacji ruchu polegająca na całkowitym wyłączeniu z ruchu odcinka ulicy Basztowej od skrzyżowania z ul. Słowackiego do ul. Komisji Edukacji Narodowej. Przewidywany termin przywrócenia oznakowania do stanu pierwotnego nastąpi po usunięciu awarii.

Za utrudnienia przepraszamy