10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
dzien samorządowca.jpeg
Życzenia z okazji Dnia Samorządowca

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę podziękować Państwu

Kultura
weekend_w_Przemyslu_4_2022.png
Zapraszamy na weekend do Przemyśla vol. 2

Przed nami weekend, a wraz z nim wiele interesujących wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców i wszystkich odwiedzających nasze miasto. Nie masz pomysłu na weekend ? - Spędź go wspólnie z nami !

Edukacja i sport
IMG_9792.jpeg
Mecz pokazowy ORLEN Upstream SRS Przemyśl (mężczyzni) - Eurobud JKS Jarosław (kobiety)

4. drużyna PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet i 5. zespół Ligi Centralnej mężczyzn zmierzyły się w Przemyślu w pokazowym meczu promującym piłkę ręczną, którego wyłącznym patronem była spółka ORLEN Upstream.

Hala Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji była w środowe (25.05.) popołudnie areną niecodziennego starcia. Zawodniczki i zawodnicy Eurobud JKS Jarosław oraz ORLEN Upstream SRS Przemyśl stworzyli prawdziwe, sportowe show! Podopieczne Reidara Møistada (z niewielką pomocą panów) zasłużenie zremisowały 33:33.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
ogłoszenie obwodnica.jpeg
Budowa Obwodnicy Przemyśla w ciągu drogi krajowej DK28/77

MPRB działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, zaprasza zainteresowane strony na spotkanie informacyjne dotyczące projektowania obwodnicy Przemyśla w ciagu drogi krajowej nr 29 i nr 77 

Spotkanie odbędzie się w dniu 03.06.2022 o godzinie 16:00 w Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, I piętro, Rynek 1, 37-700 Przemyśl 
 

Gospodarka
UWAGA! W dniu 31.05.2022 r. upływa termin do dokonania opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Prezydent Miasta Przemyśla przypomina przedsiębiorcom, prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, iż w dniu 31 maja 2022 r. upływa termin do dokonania opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.