1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kultura
fot_G_Karnas_15578.jpeg
Lecąc ku Wolności - niezwykłe spotkanie w przemyskim archiwum…

W piątek, 16 lutego br. o godz. 11 w gmachu Archiwum Państwowego w Przemyślu odbyło się wyjątkowe spotkanie, podczas którego licznie zgromadzonym gościom przybliżono historię lotnictwa z okresu I wojny światowej.

Edukacja i sport
zawody narciarskie.jpeg
Zawody Przemyskiego Towarzystwa Narciarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż rozpoczęła się rejestracja zawodników chcących wziąć udział w kolejnej edycji zawodów narciarskich, które odbędą się w niedzielę, 18 lutego br. na stoku w Przemyślu.

Rada Miejska
Porządek obrad LI (51) nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Przemyślu zwołanej na dzień 19 lutego 2018 r.

Uprzejmie zapraszam na LI (51) sesję nadzwyczajną Rady Miejskiej w Przemyślu, która odbędzie się w dniu 19 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w sali obrad nr 18 Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1

Organizacje pozarządowe
pchli targ.jpeg
Zapraszamy na Przemyską Giełdę Staroci

Zapraszamy miłośników bibelotów, kolekcjonerów, zbieraczy i wszystkich, którzy kochają przedmioty z duszą na kolejną edycję Przemyskiej Giełdy Staroci, a ta już w niedzielę, 18 lutego w godzinach od 7.00 do 13.00 w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu mieszczącego się przy ul. Słowackiego 21!

"Nasz Przemyśl"
fot.1.jpeg
DNI KLĘSKI – marzec 1915 r.

aut. Jacek Błoński, „Nasz Przemyśl”, marzec 2008 (Nr 42)

W ostatnich tygodniach oblężenia żołnierze przemyskiej twierdzy oraz mieszkańcy miasta zmuszeni byli stawić czoło nie tylko trzymającym Przemyśl w żelaznych kleszczach wojskom rosyjskim, lecz także dwóm równie bezlitosnym wrogom: zimie i głodowi.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
fot. Agata Czereba (2).jpeg
Rusza budowa długo wyczekiwanej sali gimnastycznej przy „Czternastce”. Prezydent podpisał umowę na realizację przedsięwzięcia

Już za dwa lata przy Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu powstanie nowa sala sportowa.

W poniedziałek, 5 lutego br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla podpisał z Antonim Barem, właścicielem Zakładu Usługowego Remontowo-Budowlanego umowę na realizację budowy sali gimnastycznej wraz z zapleczem przy Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl