13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
Egzamin_Ósmoklasisty_2022.png
Życzenia dla ósmoklasistów

Niech w nadchodzących dniach nie zabraknie Wam wiary we własne siły i możliwości. Życzę Wam, aby uzyskane wyniki stworzyły możliwość realizacji planów, również tych, związanych z kontynuacją nauki  w wybranych szkołach ponadpodstawowych.

Jestem przekonany, że lata wytężonej, rzetelnej pracy przyniosą oczekiwany efekt, że egzamin stanie się tylko formalnym i oczywistym potwierdzeniem waszej gotowości do zrobienia kolejnego kroku w drodze do realizacji swoich marzeń.

Chciałbym również podziękować  nauczycielom i dyrektorom szkół za zaangażowanie w wieloletnią pracę z uczniami oraz za szczególne wsparcie udzielone młodzieży w ostatnich tygodniach poprzedzających egzamin.

 

Prezydent Miasta Przemyśla

Wojciech Bakun

Kultura
Natchnieni_Bieszczadem_GK_DSC_6752.jpeg
I Dzień Bieszczadzki w Przemyślu za nami

Bieszczadzkie klimaty w Przemyślu? Dlaczego nie! „I Dzień Bieszczadzki – Przystanek Przemyśl” organizowany przez Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem” z Cisnej wspólnie z Urzędem Miejskim w Przemyślu odbył się w naszym mieście 22 maja.

Organizacje pozarządowe
DSC_0876.jpeg
Konferencja „Kobieta w działaniu”

W piątek 20 maja w Sali Przemyskiej Biblioteki Publicznej, zainaugurowana została pierwsza konferencja „Kobieta w działaniu” organizowana przez Przemyską Radę Kobiet. Dwudniowe wydarzenie podzielone zostało na część merytoryczną i praktyczną.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Gospodarka
ogień w palenisku
Wypełnij deklarację dotyczącą źródeł ciepła - zbliża się termin!

Przypominamy, że zgodnie z art. 27g ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków, od 1 lipca 2021 r właściciele i zarządcy budynków mają obowiązek zgłoszenia źródła ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).