8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
Zdjęcie z odbywającej się 16 kwietnia konferencji prasowej, podczas której zostało zawarte wielostronne porozumienie w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego na terenie Miasta Przemyśla. Sygnatariuszami porozumienia byli: PGNiG TERMIKA, Miasto Przemyśl, PGNiG TERMIKA Energetyka Przemyśl oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (MPEC). Współpraca obejmie rozpoczęty już projekt PGNiG TERMIKA – przejęcie w eksploatację i modernizacja Ciepłowni Zasanie w Przemyślu.
Miasto podpisało wielostronne porozumienie w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego na terenie Przemyśla. PGNiG TERMIKA gwarantem czystej energii dla nadsańskiego grodu

16 kwietnia zostało zawarte wielostronne porozumienie w zakresie produkcji i dystrybucji ciepła systemowego na terenie Miasta Przemyśla. Sygnatariuszami porozumienia są: PGNiG TERMIKA, Miasto Przemyśl, PGNiG TERMIKA Energetyka Przemyśl oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (MPEC). Współpraca obejmie rozpoczęty już projekt PGNiG TERMIKA – przejęcie w eksploatację i modernizacja Ciepłowni Zasanie w Przemyślu.

Edukacja i sport
174115970_130204769084488_6600207355229542442_n.jpeg
Wielkie starcie – ORLEN Upstream SRS Przemyśl vs. AZS UJK Kielce! Już w tę sobotę!

AZS UJK Kielce, to kolejny rywal przemyskich Gladiatorów w rozgrywkach I ligi piłki ręcznej. Z naszymi sobotnimi przeciwnikami mierzyliśmy się do tej pory dwukrotnie i ani razu, nie udało się nam zwyciężyć w regulaminowym czasie gry.

Organizacje pozarządowe
tatarzy-konkurs-gł.jpeg
Pamięć zbiorowa o najazdach tatarskich w Przemyślu i okolicach – Archiwum Państwowe w Przemyślu zaprasza do udziału w konkursie

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie tekstu dotyczącego historii najazdów tatarskich w XVI-XVII w., które stanowiły zagrożenie dla mieszkańców Przemyśla i okolic.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
baner promujący akcję z grafiką podzieloną na pół - po prawej tęcza i drzewo z zieloną koroną w kształcie twarzy, po lewej dymiący komin i drzewo z koroną w kształcie twarzy bez liści
Tekst:  "Ekologiczny Przemyśl" - wymieniamy źródła ciepła 
Wymiana kotłów C.O. dotacja do 85%
loga programu, Miasta Przemyśl, województwa Podkarpackiego i Unii Europejskiej
Zbliża się termin zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła”

UWAGA !!!

Prezydent Miasta Przemyśla informuje o  zbliżającym się terminie zakończenia naboru na listę rezerwową do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” 

w zakresie instalacji dotyczących ciepła sieciowego.

Gospodarka
Zdjęcie pliku banknotów stuzłotowych.
Preferencyjne pożyczki na założenie działalności gospodarczej

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przypomina, że mieszkańcy Podkarpacia mogą skorzystać z następujących  pożyczek na założenie działalności gospodarczej (...)