-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Edukacja i sport
Orlen Upstream SRS Przemyśl (1).jpeg
Piekary Śląskie zdobyte! Orlen Upstream SRS Przemyśl nowym liderem rozgrywek I ligi!

Następny mecz zespół Orlen Upstream SRS Przemyśl rozegra dopiero za dwa tygodnie. Do Przemyśla zawita niekwestionowana rewelacja tego sezonu - MUKS Zagłębie Sosnowiec.

Organizacje pozarządowe
WSPIERAM-LOKALSOW.jpeg
Branża gastronomiczna potrzebuje naszej pomocy. Wspierajmy przemyskich lokalsów!

Minęło dokładnie siedem miesięcy od momentu, w którym po raz pierwszy prosiliśmy Państwa o to, aby mimo niezwykle trudnej (żeby nie powiedzieć patowej) sytuacji, jaką wywołał panoszący się po naszym kraju koronawirus SARS_CoV-2, zmobilizować siły i pomóc tym wszystkim, których wprowadzone restrykcje i obostrzenia dotknęły najbardziej.

"Nasz Przemyśl"
Okładka „Jednodniówki”, fot. z arch. M.Duma..jpeg
Przemyscy powstańcy

aut. Marcin Duma, „Nasz Przemyśl”, listopad 2011 (Nr 86)

Miesiąc listopad to szczególny czas, w którym wspominamy i odwiedzamy groby naszych bliskich, przyjaciół, znajomych. Spacerując alejkami przemyskich cmentarzy, uświadamiamy sobie, ile osób zasłużonych dla Przemyśla jest tutaj pochowanych. Wielu z nich swoją działalnością w różnych dziedzinach życia społecznego zapisało się na zawsze w historii naszego nadsańskiego grodu w sposób szczególny. Działali i tworzyli w różnych okresach, także tych najcięższych, kiedy naszej ojczyzny nie było na mapach, a wszelkie przejawy polskości były krwawo i surowo karane.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl