5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Edukacja i sport
Pracownia komputerowa
100 zestawów wyposażenia pracowni komputerowych do wygrania w konkursie NASK dla szkół

Do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych adresowany jest konkurs „O tym się wie”, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat Funduszy Norweskich i EOG. Na zwycięzców czeka 100 zestawów wyposażenia pracowni multimedialnych po 16 laptopów każdy.

Organizacje pozarządowe
pixabay.com.jpeg
Transport osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień

Prezydent Miasta Przemyśla informuje osoby, które zapisały się na szczepienia przeciw COVID-19, ale mają trudności z samodzielnym dotarciem do punktów szczepień, iż mogą skorzystać z bezpłatnego transportu organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu.

"Nasz Przemyśl"
Defilada 24 Pułku Ułanów w Kraśniku
Z SIODEŁ Mości Panowie!

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, grudzień 2011 (Nr 87)

W żadnym z krajów kawaleria nie miała tak wielkiego wpływu na jego historię i nie cieszyła się taką estymą jak w Polsce.

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Inwestycje
B4.jpeg
Ukończono kolejną inwestycję w ramach BO2020 na Osiedlu nr 8 ,,Rogozińskiego"

W ubiegłym tygodniu zakończono prace i oddano do użytku kolejną inwestycję w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla 2020. Inwestycja pt. ,,Górka saneczkowa nad Sanem" zlokalizowana jest przy Wybrzeżu Ferdynanda Focha w bezpośrednim sąsiedztwie niedawno oddanej do użytku inwestycji pt. ,,Urządzenia do Street Workout - dbanie o zdrowie i doskonalenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych" i ścieżki pieszo-rowerowej.

Gospodarka
euro-banknotes-4122079_1920.jpeg
Dotacje na założenie działalności gospodarczej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Przemyślu - wkrótce nabór wniosków

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje, że 1 lutego 2021 r. Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu rozpocznie przyjmowanie wniosków o dotacje na założenie działalności gospodarczej (jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych).