16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności
Budżet Obywatelski 2023.jpeg
Budżet Obywatelski 2023 - Głosowanie

Witamy w systemie elektronicznego głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2023. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem wszystkich przedsięwzięć, na które możecie Państwo oddać swój głos. Przed udziałem w głosowaniu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz rzetelne wypełnienie wszystkich wymaganych danych podczas głosowania. Możesz również oddać swój głos korzystając z aplikacji mobilnej „Miasto Przemyśl”.

Kultura
baner ze zdjęciem portretowym Krzysztofa Antkowiaka i belką - klawiszami pianina. Napisz Krzysztof Antkowiak - solo act
Krzysztof Antkowiak Solo Act

7 października 2022 r. godz. 19.00 – Krzysztof Antkowiak Solo Act. Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego Bilety w cenie 35 zł do nabycia już wkrótce w sklepie muzycznym Musicland, ul. Serbańska 13, online na KupBilecik.pl oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

Edukacja i sport
Plakat meczu, ze zdjęciem Macieja Kubisztala, logami zespołów i sponsorów. Tekst: 8 października 2022r.
4 KOLEJKA
18:00 SOBOTA
GROT
Blachy Pruszyński Anilana
ORLEN Upstream SRS Przemyśl
www.srsprzemysl.pl
#naszjesttenkawalekpodlogi
Gladiatorów podróż w nieznane. Beniaminek na horyzoncie

Po dwóch przegranych starciach z faworytami Ligi Centralnej, czyli KPR-em Legionowo i Handball Stalą Mielec naszych Gladiatorów czeka kolejne trudne wyzwanie. Bynajmniej jednak nie ze względu na aż tak wysoką klasę rywala jak dwaj wymienieni, a z powodu… nieznajomości terenu i przeciwnika. Nasz zespół w 4. kolejce spotkań zmierzy się z beniaminkiem Grot Blachy Pruszyński Anilaną Łódź.

Organizacje pozarządowe
noce zwiedzanei fortu_wstęp.jpeg
Nocne zwiedzanie fortu

Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl we współpracy z Gminą Żurawica zapraszają na nocne zwiedzanie Fortu XIII San Rideau, które odbędzie się 8 października 2022 roku.  

"Nasz Przemyśl"
Andrzej Wapowski.jpeg
Sprawa Wapowskiego

aut. Lucjan Fac, „Nasz Przemyśl”, luty2012 (Nr 89)

Jan Matejko, w historii polskiego malarstwa, to od dawna ustalona marka, więc wydawałoby się, że nic już nie jest w stanie nas zaskoczyć z jego twórczości, bo już chyba wszystko napisano. A jednak…. Na początku roku mały szok! Odnalazł się, uważany za zaginiony, obraz Jana Matejki, którego publiczność nie oglądała już od 1894 r., a więc przez 118 lat! TVP niedawno wyemitowała program, w którym informuje, że obraz powrócił z USA, aktualnie wystawiony jest na Wawelu, po czym zostanie wystawiony na licytację.

"Nasz Przemyśl"
Portret lekarza

07 Września 2022

Z SIODEŁ Mości Panowie!

11 Grudnia 2020

Przemyscy powstańcy

13 Listopada 2020

Strefa Przedsiębiorcy i Inwestora Zainwestuj w Przemyślu | Invest in Przemyśl

Gospodarka
Młodzież w trakcie mistrzostw
I edycja Przemyskich Młodzieżowych Mistrzostw Menedżerskich

3 października br. Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.. rozpoczęła realizację I edycji Przemyskich Młodzieżowych Mistrzostw Menedżerskich. W konkursie bierze udział 7 zespołów dwuosobowych ze szkół ponadpodstawowych z terenu Miasta Przemyśla.