Ogłoszenie w sprawie zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Przemyślu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 25 lipca 2023 roku w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego ukazało się Ogłoszenie Prezydenta Miasta Przemyśla  w sprawie zgłaszania kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Przemyślu. 

Warunki zgłaszania kandydatów:

  1. Kandydatów do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego działające na terenie Miasta Przemyśla.
  2. Każdy uprawniony podmiot może zgłosić jednego kandydata do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych.
  3. Zgłoszenie kandydatów należy składać w formie pisemnej, zgodnie z załącznikiem do niniejszego ogłoszenia na adres Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl, w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty opublikowania ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Podkarpackiego.

 Wszelkie informacje oraz kartę zgłoszenia kandydata można znaleźć na stronie Dziennika Urzędowego Województwa Podkarpackiego.

Kategorie strony: Organizacje pozarządowe
Opublikował(a): Andrzej Daćko Data publikacji: 27-07-2023 09:09 Modyfikował(a): Andrzej Daćko Data modyfikacji: 27-07-2023 09:13

Na skróty