Trenuj z wojskiem po raz drugi już wkrótce w Przemyślu

Już niedługo, bo 24 czerwca rusza w 20 Przemyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej II tura 3 edycji projektu Ministerstwa Obrony Narodowej „Trenuj z wojskiem wiosna – lato”. Pierwsza tura, która była realizowana w Przemyślu 29 kwietnia br. cieszyła się dużym zainteresowaniem Przemyślan i nie tylko.

„Chciałbyś czuć się bardziej bezpiecznie i być świadomym zagrożeń? Chcesz umieć obronić siebie i swoich bliskich? Pragniesz nauczyć się posługiwać prawdziwą bronią? Chciałbyś wiedzieć jak rozpalić ognisko, uzdatnić wodę, czy przetrwać w trudnych warunkach? Jesteś ciekaw jak to jest rzucić granatem i założyć maskę przeciwgazową? Uważasz, że powinieneś wiedzieć jak się zachować podczas alarmu i ostrzału? Przydałaby Ci się powtórka z pierwszej pomocy i opatrywania ran? Zawsze chciałeś nauczyć się bronić w walce wręcz? Twoim niespełnionym planem było zaliczyć rywalizację w survivalowym marszu z mapą w terenie? Czy jesteś po prostu ciekaw umiejętności wojskowych i chciałbyś dobrze spędzić czas w sobotę w twojej okolicy? – jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to projekt „Trenuj z wojskiem” jest dla Ciebie…”.

TzW 24.06.jpeg

Na szkolenie – już teraz – zgłoś się do Oficera Sekcji Współpracy Cywilno-Wojskowej 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej Pana kpt. Piotra Kleina pod numerem tel. +48 792 234 150 lub mailowo pod adresem email: piotr.klein@wot.ron.mil.pl - decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.

Źródło: MON, 20 PBOT

Opublikował(a): Maciej Szeremeta Data publikacji: 07-06-2023 11:28 Modyfikował(a): Maciej Szeremeta Data modyfikacji: 07-06-2023 11:37

Na skróty